Odpowiedzialny biznes: pa
Image
Paliwo: Odpowiedzialnie
Paliwo: Odpowiedzialnie

Jakość? Mamy na to dowody!

Dostarczamy paliwo najwyższej jakości i ciągle poddajemy je kontrolom, bo dbamy o środowisko i chcemy grać fair!
Image
[[

Wysokie standardy to dla nas coś więcej niż hasło. Sprawdź, w jakich obszarach działamy, aby być w porządku wobec natury i minimalizować nasz wpływ na środowisko:

Image
palwiow

Ponad normę

Paliwa miles oraz milesPLUS, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych dodatków czyszczących, wpływają na efektywność procesu spalania oraz finalną konsumpcję paliwa. Optymalne spalanie to nie tylko niższe koszty, ale również mniejsza emisja spalin, w tym gazów cieplarnianych, do atmosfery.

Image
g

Jakość to nasz #1!

Nieustannie kontrolujemy nasze paliwa. Inspekcje są przeprowadzane na nasze zlecenie przez niezależne, akredytowane laboratoria, a kontrolerzy sprawdzają również poprawność wydawania paliw przez dystrybutory. To dobrowolny system kontroli jakości, niezależny od audytów Inspekcji Handlowej. Dbamy i działamy, bo wiemy, że nieodpowiednia jakość paliwa to nie tylko zagrożenie dla silnika pojazdu. To również ryzyko emisji toksycznych związków w spalinach.

Image
j

Mamy swoje zasady (transportu)

Nasze cysterny są dostosowane do hermetycznego załadunku, przewozu i rozładunku paliw. Dzięki temu do atmosfery nie dostają się opary transportowanych węglowodorów. Korzystamy z systemów, które pozwalają na monitorowanie całej drogi paliwa z bazy na stację, a także zapobiegają zmieszaniom. Planujemy optymalne wielkości dostaw oraz trasy przejazdów, aby minimalizować oddziaływanie na środowisko.

Image
df

Alternatywa? Naturalnie!

Alternatywne źródła napędu pojazdów są coraz ważniejsze. Zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych to konieczność! Jako właściciel ponad 500 stacji szybkiego i ultraszybkiego ładowania w Norwegii, Circle K jest jednym z liderów rynku.

  • Jesteśmy parterem dla takich firm, jak IONITY czy Tesla.
  • Na wybranych rynkach oferujemy również paliwa alternatywne, np. milesBIO HVO100, pozwalające obniżyć emisję CO2 nawet o 90%!
  • Dzięki globalnym zasięgom możemy sprostać wyzwaniu transformacji energetycznej.