Image
Paliwa zimowe
Image
Paliwa zimowe
Paliwa zimowe

Zima zazwyczaj zaskakuje kierowców. Ale tylko tych nieprzygotowanych!

Dlatego warto odpowiednio zabezpieczyć swój samochód, tankując paliwa zimowe milesPLUS.

Paliwa odporne na mróz!

Dbamy o twój komfort, dlatego na stacjach Circle K znajdziesz paliwo zimowe najwyższej jakości. Dzięki niemu przetrwanie mroźnych miesięcy będzie dużo łatwiejsze.

Dowiedz się więcej o naszych paliwach zimowych.

• Benzyna zimowa milesPLUS® 98 – nie zawiedzie cię nawet w ekstremalnie niskich temperaturach. Dzięki większej prężności par pozwala na właściwe odprawianie paliwa w niskich temperaturach, a problem z rozruchem zimnego silnika staje się przeszłością! Zimowa benzyna milesPLUS® 98 została wzbogacona o pakiet dodatków uszlachetniających, zwiększających wydajność jednostki napędowej. Silnik zostaje oczyszczony z osadów, co pozwala wydłużyć jego żywotność oraz zmniejszyć zużycie paliwa do 3%.

• Zimowa benzyna milesPLUS® 95 – skutecznie chroni silnik i zwiększa jego wydajność. Również posiada pakiet dodatków uszlachetniających, które wpływają na wydłużenie żywotności silnika. Niezawodny wybór na zimowe temperatury!

• Zimowy miles® diesel – każdy właściciel diesla wie, jak trudno jest czasem zmusić samochód do współpracy w mroźny poranek. Z pomocą przychodzi wysokogatunkowy olej napędowy o typowych parametrach zimowych, który pozwala na łatwiejszy rozruch silnika i eksploatację podczas umiarkowanych mrozów.

• SupraGas LPG zimowy – autogaz, któremu niestraszne są mroźne dni. Specjalnie opracowany skład umożliwia rozruch i prawidłową pracę silnika w ujemnych temperaturach. W okresie zimowym proporcje mieszanki LPG są dobierane w taki sposób, aby ilość gazu bardziej lotnego (propanu) była odpowiednio większa. Dzięki temu uzyskiwane jest optymalne ciśnienie par LPG, przepływ paliwa odbywa się w sposób niezakłócony, a silnik może pracować równomiernie i wydajnie.

Image

• Arktyczny milesPLUS® diesel  – stworzony do zadań specjalnych. Pozwala na bezproblemowy rozruch silnika przy każdej pogodzie, nawet przy -32°C! Zapewnia płynną i wydajną pracę jednostek napędowych oraz niższe zużycie paliwa w najbardziej surowych warunkach zimowych.