Image
Niezawodne paliwa na zimę
Image
Niezawodne paliwa na zimę

Twój samochód wybrałby zimowe paliwo milesPLUS®

Zima zaskakuje kierowców, ale tylko tych nieprzygotowanych! Nie zwlekaj i już dziś sięgnij po zimowe paliwo, które także zadba o lepszą ochronę silnika, zwiększy jego wydajność i pomoże w efektywniejszym usuwaniu zanieczyszczeń!

Paliwa odporne na mróz!

Dbamy o twój komfort, dlatego na stacjach Circle K znajdziesz paliwo zimowe najwyższej jakości. Dzięki niemu przetrwanie mroźnych miesięcy będzie dużo łatwiejsze.

Dowiedz się więcej o naszych paliwach zimowych.

  • Benzyna zimowa miles PLUS® 95 –  zimowa odmiana benzyny milesPLUS 95 charakteryzuje się zwiększoną prężnością pary, a co za tym idzie łatwiej odparowuje i tworzy mieszankę paliwowo-powietrzną, co sprawia, że rozruch silnika w niskiej temperaturze jest o wiele łatwiejszy. Nasza benzyna skutecznie chroni silnik i zwiększa jego wydajność. Posiada także pakiet dodatków uszlachetniających, które wpływają na wydłużenie żywotności silnika. Niezawodny wybór na zimowe temperatury!
  • Benzyna zimowa miles ® 95 –  zimowa odmiana miles® 95, spełniając wszystkie wymogi paliw zimowych, zawiera pakiet dodatków uszlachetniających, które zabezpieczają silnik przed tworzeniem się osadów oraz pomagają w optymalnym spalaniu paliwa. Pamiętaj o regularności! Produkty miles® stosowane systematycznie wpływa na utrzymanie niższego zużycia paliwa i emisji dwutlenku węgla, jak również innych szkodliwych produktów spalania.
  • Zimowy miles® PLUS diesel – każdy właściciel diesla wie, jak trudno jest czasem zmusić samochód do współpracy w mroźny poranek. Z pomocą przychodzi miles PLUS ® diesel , który nie tylko spełnia wymogi jakościowe typowe dla paliw zimowych, ale także wydłuża żywotność silnika, zwiększa jego wydajność i pomaga usunąć zanieczyszczenia. Twój samochód wybrałby właśnie to paliwo!
  • Zimowy miles®  diesel – zimowy miles ® diesel to olej napędowy, spełniający  wymogi paliwa zimowego, które z każdym skokiem tłoka w cylindrze spala się lepiej i dokładniej. Paliwo zawiera dodatkowo środki, które utrzymują czystość silnika. Chroni go także przez korozją i zużyciem, a rozruch silnika staje się łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej.
  • SupraGas LPG zimowy – autogaz, któremu niestraszne są mroźne dni. Specjalnie opracowany skład umożliwia rozruch i prawidłową pracę silnika w ujemnych temperaturach. W okresie zimowym proporcje mieszanki LPG są dobierane w taki sposób, aby ilość gazu bardziej lotnego (propanu) była odpowiednio większa. Dzięki temu uzyskiwane jest optymalne ciśnienie par LPG, przepływ paliwa odbywa się w sposób niezakłócony, a silnik może pracować równomiernie i wydajnie.