Image
Paliwa
Image
Paliwa
Paliwa

Nasze Paliwa

Paliwa to nasz… konik! I na nich znamy się najlepiej. Oferujemy wysokiej jakości, innowacyjne paliwa miles® i milesPLUS®, które zawierają pakiet dodatków uszlachetniających. Dzięki nim dojedziesz do 3% dalej na każdym litrze! Nie zapominamy o silniku Twojego samochodu – nasze paliwa pomogą mu działać płynniej, dłużej i wydajniej. Więcej informacji znajdziesz na stronach miles® oraz milesPLUS®.

Co zatankujesz?

W Circle K masz wybór. I to jaki! Stawiamy na najwyższej jakości paliwa, z którymi naprawdę zadbasz o swój samochód.

Image
miles®

miles®

Zwiększ zasięg bez dodatkowych kosztów! Wysokogatunkowe paliwa miles® korzystnie wpływają na zużycie paliwa i pracę silnika, a przy tym zmniejszają poziom emisji CO2. Z nami dojedziesz dalej!

Image
milesPLUS®

milesPLUS®

Silnik to serce samochodu. Dbaj o nie! Paliwa milesPLUS® dbają o silnik, zapewniając mu najlepszą ochronę i płynną pracę na długie lata. To produkty premium, które opracowaliśmy pod kątem większej mocy i lepszego przyspieszenia.

Image
LPG SupraGas

LPG SupraGas

Tankuj ekonomicznie i bezpiecznie. SupraGas to najwyższej jakości autogaz składający się z mieszaniny lekkich węglowodorów, który pozwala na zmniejszoną emisję CO2. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy samoobsługę przy tankowaniu autogaz

Image
AdBlue

AdBlue

Rakotwórcze tlenki azotu rozkładamy na łopatki. A konkretnie, na nieszkodliwy azot i parę wodną, dzięki którym znacznie ograniczamy emisję zanieczyszczeń do atmosfery. AdBlue jest nietoksycznym, bezwonnym i bezbarwnym roztworem mocznika, bezpi

Image
Paliwa zimowe

Paliwa zimowe

Zimą nie dajemy się zaskoczyć! Paliwa zimowe Circle K chronią twój samochód przed niskimi temperaturami, umożliwiając łatwą i bezpieczną eksploatację nawet w mroźne dni.

Image
System kontroli jakości paliw FQMS

System kontroli jakości paliw FQMS

Nasze paliwa poddawane są szczegółowej kontroli jakości na każdym etapie łańcuch dostaw. Cyklicznie poddajemy się niezapowiedzianym kontrolom przeprowadzonym przez zewnętrzne akredytowane laboratoria badawcze.

This content was blocked due to cookie consent personal settings.

Allow marketing cookies