Image
CSR
Image
Kontakt
GRAMY WSPÓLNIE Z WOŚP

Gramy wspólnie z WOŚP

Circle K wspiera 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – najgłośniejszej Orkiestry świata.

Od 20 grudnia 2021 do 30 stycznia 2022 Klienci Circle K mogą wspierać WOŚP wrzucając datki do puszek na naszych stacjach. 

Już po raz trzeci gramy wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, najgłośniejszą orkiestrą świata, wspierając szczytny cel, jakim jest sfinansowanie sprzętu medycznego niezbędnego do walki o zdrowie najmłodszych. W tym roku będziemy wspólnie z Orkiestrą zbierać środki na rzecz zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Jestem dumny, że wraz z naszymi klientami oraz pracownikami ponownie jednoczymy się w tak słusznej sprawie. Już od 20 grudnia aż do wielkiego finału puszki WOŚP będą dostępne na większości stacji Circle K w różnych regionach Polski. Mam nadzieję, że podobnie jak w ubiegłym roku akcja spotka się z dużym zainteresowaniem i będziemy wspólnie zmieniać świat na lepsze – mówi Michał Ciszek, prezes Circle K Polska.

Dodatkowo, firma wesprze 30. Finał, przekazując środki pieniężne, a dzięki dodatkowemu zaangażowaniu pracowników Circle K, kolejne złotówki zostaną przekazane na konto WOŚP. Natomiast w ramach wolontariatu pracowniczego, przedstawiciele Circle K wspólnie z WOŚP przygotowywali i pakowali do wysyłki puszki oraz pakiety materiałów dla sztabów.

To już trzecia edycja, w której uczestniczy firma i poza zbiórką na stacjach paliw prowadzi dodatkowe działania na rzecz fundacji, angażując swoich pracowników. W ubiegłym roku Circle K przekazało datek za każdą godzinę zarejestrowanej aktywności fizycznej osób zatrudnionych w sieci, zaś w 2019 roku firma była częścią Moto Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Image
wośp