Image
CSR
Image
Kontakt
GRAMY WSPÓLNIE Z WOŚP

Gramy wspólnie z WOŚP

Circle K wspiera 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – najgłośniejszej Orkiestry świata.

Od 21 grudnia 2020 do 31 stycznia 2021 Klienci Circle K mogli wspierać WOŚP wrzucając datki do puszek na naszych stacjach. 


Cieszę się, że tak wielu naszych klientów i pracowników wzięło udział w zbiórce dla WOŚP i pragnę im za to serdecznie podziękować. Wierzę, że dzięki wspólnemu wysiłkowi, przekazana przez nas kwota na 29. Finał pozwoli wesprzeć zakup niezbędnego sprzętu na oddziały laryngologiczne, otolaryngologiczne i diagnostyki głowy w całym kraju. Jestem dumny, że mogliśmy grać z najgłośniejszą Orkiestrą świata - mówi Michał Ciszek, Prezes Circle K Polska.


Dodatkowo firma wsparła 29. Finał darowizną oraz dodatkowymi środkami pieniężnymi ze sportowego wyzwania dla pracowników Circle K na rzecz WOŚP, którzy zarejestrowali swoją aktywność fizyczną w okresie 29 listopada – 31 stycznia.

Za każdą godzinę wysiłku sportowego Circle K przekaże datek WOŚP, dzięki czemu kolejne środki pieniężne będą wspierać szczytny cel tegorocznej Orkiestry, a pracownicy firmy mieli dodatkową motywację, aby zadbać o swoją aktywność i zdrowie. Najczęściej decydowali się na bieganie, jazdę na rowerze i rolkach, pływanie oraz domowe ćwiczenia na orbitrekach i rowerach stacjonarnych. Circle K już po raz drugi wspiera WOŚP – w ubiegłym roku firma była częścią Moto Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Image
WOSP