Image
myjnia
Image
myjnia
Mycie bez wysiadania!

Zostań w aucie podczas mycia!

Jesienią również warto zadbać o czyste auto. Jednak mrozi Cię na samą myśl o czekaniu na zewnątrz, gdy Twoje auto się myje? Mamy na to rozwiązanie!

Wszystkich, którzy lubią ciepłe wnętrze swojego auta ucieszy fakt, że teraz na naszych stacjach można umyć samochód bez wysiadania z niego. Circle K to pierwsza sieć stacji, która wprowadza takie rozwiązanie i dba również o aspekt bezpieczeństwa: jeśli z jakiegoś powodu pasażerowie muszą opuścić myjnię w trakcie trwania cyklu, wystarczy że nacisną klakson a mycie zostanie przerwane, umożliwiając bezpieczne wyjście z pojazdu.

To nie wszystko. 

Płatność za myjnię jeszcze nigdy nie była prostsza. Teraz możesz to zrobić na specjalnym panelu, który znajduje się tuż przed wjazdem do myjni. Nie musisz więc iść do sklepu, chyba, że masz ochotę na kawę lub Hot Doga! 

Mamy również rozwiązanie dla fanów technologii - płatność za myjnię przez aplikację. To rozwiązanie, które pozwoli Ci nie opuścić swojego auta nawet na jedną cenną sekundę!

Image
ddd

W sieci Circle K aż 145 stacji paliw posiada automatyczne myjnie, które zapewniają najwyższą jakość mycia, przy równoczesnej delikatności dla pojazdu. Nowoczesne rozwiązania renomowanych dostawców sprawiają, że mycie jest skuteczne, a specjalistyczne środki oraz szczotki zastosowane w myjniach są bezpieczne dla powłoki lakierniczej. W myjniach zastosowano oświetlenie LED, a woda wykorzystywana do mycia jest oczyszczana i wykorzystywana ponownie.

Nasza myjnia to czysta przyjemność!

Dowiedz się więcej o naszych technologiach i programach mycia!

Jak płacić aplikacją za myjnię (oraz paliwo)? Zobacz! 

This content was blocked due to cookie consent personal settings.

Allow marketing cookies

Pobierz aplikację Circle K tutaj:

Image
iPhone

Pobierz aplikację na iPhone

Aplikację mobilną Circle K w wersji iOS znajdziesz tutaj.

Image
Android

Pobierz aplikację na Android

Aplikację mobilną Circle K w wersji Android znajdziesz tutaj.