Image
extra
Image
extra

Circle K EXTRA, extra korzyści!

Cały czas rozwijamy nasz program lojalnościowy Circle K EXTRA, tak żeby być jeszcze bliżej Ciebie! Nasz program jest dostępny również na stacjach Circle K Express. A wraz z nim główne korzyści z bycia w EXTRA, czyli vouchery na tańsze paliwo za zatankowane litry! Nie jesteś jeszcze uczestnikiem Circle K EXTRA? Nie zwlekaj, dołącz do nas i już teraz poznaj wszystkie korzyści z codziennych zakupów na naszych stacjach. Tankuj i w pełni korzystaj z rabatów!
Image
rabaty

Każde tankowanie przybliża Cię do kolejnych korzyści!

Image
paliwo

Tankuj i zbieraj litry!

Pierwsze korzyści trafią do Ciebie, gdy uzbierasz pierwsze 50 litrów paliwa na swoim koncie - otrzymasz wtedy rabat na kolejne tankowanie! Możesz otrzymać maksymalnie dwa vouchery danego rodzaju na dwa miesiące.

Image
hot dog

Gdy uzbierasz 100 litrów...

...podczas kolejnych tankowań, otrzymasz kolejną zniżkę na paliwo. Ale to nie wszystko: dodatkowo otrzymasz rabat 50% na kawę lub Hot Doga! Możesz otrzymać maksymalnie dwa vouchery danego rodzaju na dwa miesiące

Image
myjnia

Gdy łącznie zatankujesz 150 litrów paliwa...

...na Twoim koncie pojawi się kolejna zniżka na paliwo oraz kolejny bonus: 50% rabatu na myjnię! Możesz otrzymać maksymalnie dwa vouchery danego rodzaju na dwa miesiące

Image
prezent

Witaj w klubie!

Dołącz do Circle K EXTRA, uzupełnij swoje dane, a My Cię za to nagrodzimy! Po dokończeniu rejestracji prześlemy mailem dwa prezenty: voucher na kawę oraz voucher z rabatem 15 gr/l na paliwo milesPLUS

Image
2

Świętujmy wspólnie

W tym wyjątkowym dniu otrzymasz od Nas upominek, który umili Ci świętowanie urodzin. Darmowy Hot Dog lub Kawa będzie czekać na Ciebie przez cały miesiąc od Twojego święta.

Image
nowości

Gorrące nowości

Dla uczestników programu nasze nowości mają jeszcze pyszniejszy wymiar - są tańsze. To doskonała okazja, aby ich spróbować i jeszcze zaoszczędzić!

Image
rabaty

Sklepowe korzyści

Szukaj w sklepie produktów oznaczonych symbolem EXTRA ze specjalną niższą ceną dla uczestników programu EXTRA i korzystaj codziennie!

Image
EXTRA korzyści
Image

Masz pytania?

This content was blocked due to cookie consent personal settings.

Allow marketing cookies