Image
kawa
Image
kawa
nasza kawa

Kawa na ławę

Cappuccino? Latte? A może po prostu mocna czarna? W Circle K wybierasz z wielu rodzajów kaw, mając pewność, że każda jest doskonała. Jej intensywny aromat postawi na nogi każdego, a ten smak... Po prostu musisz spróbować. Tym bardziej, że teraz możesz poznać jej zupełnie nowe oblicze!
Image
kawa

Poznaj nowe oblicze kawy z Circle K

Nasi klienci kochają naszą kawę, a my dbamy o to, aby cały czas pozytywnie ich zaskakiwała. Dlatego też wprowadzamy na nasze stacje nową mieszankę kaw. Przeszła ona solidne testy i to właśnie nasi Klienci zdecydowali, że ten wybór będzie najlepszy.

Nowe oblicze naszej kawy to dwie mieszanki: Soft Espresso, która dodawana jest do kaw mlecznych, oraz Soft Coffee, która jest głównym składnikiem kaw czarnych. Obie charakteryzują się dłuższym procesem wypalania ziaren, bo choć dzieje się to w niższej temperaturze, to pozwala na wydobycie bardziej słodkich aromatów z ziaren.

Nasze nowe kawy, dzięki zmienionemu procesowi jej wypalania, mają obniżoną intensywność formie kwasowości i goryczki, zostają za to podbite nuty słodyczy. Dzięki takiemu zabiegowi kawa jest pełniejsza w smaku, a jej posmak (tzw. "aftertaste") pozostaje z Tobą na dłużej.

Przepis na najlepszą kawę

Na kawie znamy się naprawdę dobrze. Całkiem nieźle idzie nam też matematyka, dlatego wiemy, że doskonałe ziarna + profesjonalne ekspresy + dobrze spienione mleko = zniewalający smak i aromat! Dzięki takim prostym równaniom codziennie możemy zapewniać naszym klientom to, co w kawie najlepsze. Czyli... wszystko. ;) Serwujemy kawy czarne, z natury szlachetne i łagodne, oraz kawy mleczne, delikatne, z grubą, aksamitną warstwą spienionego mleka. Poniżej zapoznasz się z rodzajami kaw dostępnymi na Circle K.

Nie tylko kawa

Na naszych stacjach znajdzie się coś dla każdego. Poza kawą oferujemy także:

  • gorącą czekoladę – słodką i aromatyczną, z gęstą, kremową pianką,
  • herbatę – szeroki wybór smaków i rodzajów,
  • bitą śmietanę i syropy smakowe - dodatki, które wzbogacą smak Twojej kawy, zupełnie gratis!

 

Kawy mleczne

Kawy czarne

Pyszny napój nie tylko dla dzieci! Pyszne Bambinoccino!

Image
bambino
Image
Rainforest alliance

Rainforest alliance

Gramy fair. I mamy na to dowody! Sprzedajemy kawę z certyfikatem Rainforest Alliance, dzięki któremu masz pewność, że nasze produkty są uprawiane w sposób przyjazny dla środowiska i ludzi, a proces ich powstawania nie szkodzi lokalnej przyrodzie.

Image
Nasze ziarna

Nasze ziarna

150 – tyle dni w roku nasi dostawcy podróżują po świecie w poszukiwaniu najlepszych ziaren. Następnie bariści łączą ziarna Arabiki i Robusty (aż do uzyskania idealnej mieszanki) i parzą je w najwyższej jakości szwajcarskich ekspresach.

Image
Nasi dostawcy

Nasi dostawcy

10 milionów – tyle filiżanek kawy dziennie wypija się dzięki Anders Löfberg – naszemu dostawcy. Jest to jedna z największych rodzinnych palarni kawy w krajach skandynawskich, która już od 1906 roku czyni świat piękniejszym i bardziej obudzonym.

Image
coffee

Regulamin promocji "Kawa we własnym kubku"

Kliknij, aby wyświetlić