Image
kawa
Image
OK
Kawa

Kawa na ławę

Cappuccino? Latte z pianką? A może mała czarna? W Circle K wybierasz z wielu rodzajów kaw, mając pewność, że każda jest doskonała. Jej intensywny aromat postawi na nogi każdego, a ten smak... Po prostu musisz spróbować! Aby zapewnić naszym klientom doznania smakowe z najwyższej półki, do parzenia używamy wyłącznie starannie wyselekcjonowanych ziaren z niewielkich manufaktur. Każdego roku sprzedajemy miliony kubków z kawą, dzieląc się z wami naszą pasją. Cieszymy się, gdy wracacie po więcej!
Image
kawa

Przepis na najlepszą kawę

Na kawie znamy się naprawdę dobrze. Całkiem nieźle idzie nam też matematyka, dlatego wiemy, że doskonałe ziarna + profesjonalne ekspresy + dobrze spienione mleko = zniewalający smak i aromat! Dzięki takim prostym równaniom codziennie możemy zapewniać naszym klientom to, co w kawie najlepsze. Czyli... wszystko. ;) Serwujemy kawy czarne, z natury szlachetne i łagodne, oraz kawy mleczne, delikatne, z grubą, aksamitną warstwą spienionego mleka.

Nie tylko kawa

Na naszych stacjach znajdzie się coś dla każdego. Poza kawą oferujemy także:

gorącą czekoladę – słodką i aromatyczną, z gęstą, kremową pianką,

herbatę – szeroki wybór smaków i rodzajów, które możesz wzbogacić cukrem lub sokiem.

Kawy mleczne

Kawy czarne

Image
Rainforest alliance

Rainforest alliance

Gramy fair. I mamy na to dowody! Sprzedajemy kawę z certyfikatem Rainforest Alliance, dzięki któremu masz pewność, że nasze produkty są uprawiane w sposób przyjazny dla środowiska i ludzi, a proces ich powstawania nie szkodzi lokalnej przyrodzie.

Image
Nasze ziarna

Nasze ziarna

150 – tyle dni w roku nasi dostawcy podróżują po świecie w poszukiwaniu najlepszych ziaren. Następnie bariści łączą ziarna Arabiki i Robusty (aż do uzyskania idealnej mieszanki) i parzą je w najwyższej jakości szwajcarskich ekspresach.

Image
Nasi dostawcy

Nasi dostawcy

10 milionów – tyle filiżanek kawy dziennie wypija się dzięki Anders Löfberg – naszemu dostawcy. Jest to jedna z największych rodzinnych palarni kawy w krajach skandynawskich, która już od 1906 roku czyni świat piękniejszym i bardziej obudzonym.