Image
extra
Image
extra
Jak odbierać nagrody?

Masz zapas punktów? Wykorzystaj je podczas wizyty na stacji!

Wymień punkty na nagrody dostępne na stacjach Circle K!

Jak to zrobić? To proste! Podczas wizyty na stacji poinformuj sprzedawcę, że chcesz wymienić zgromadzone przez siebie punkty na wybraną nagrodę. Przekaż sprzedawcy kartę Circle K EXTRA lub zeskanuj aplikację. I to wszystko. Ciesz się swoimi nagrodami!

Punkty możesz wymienić na produkty dostępne z asortymentu stacji* według przelicznika 1 pkt EXTRA = 1 grosz

*za wyjątkiem: alkoholu, wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych lub rekwizytów tytoniowych, jak również produktów leczniczych oraz preparatów do początkowego żywienia niemowląt, doładowań, lotto, wypożyczalni przyczep.

Pamiętaj! Punkty zachowują swoją ważność przez 36 miesięcy licząc od dnia, w którym zostały dodane na Konto Uczestnika.

Odbierz rabat na paliwo za punkty EXTRA

Przed skorzystaniem z rabatu za punkty Circle K EXTRA należy zgłosić się do sprzedawcy. Za paliwo zatankowane jako rabat Circle K nie wystawia faktur VAT. 

W ramach transakcji odbioru nagrody paliwowej możliwy jest odbiór wyłącznie jednej nagrody oraz tankowanie jednego rodzaju paliwa. W przypadku, kiedy wartość zatankowanego paliwa jest większa od łącznej wartości nominalnej odbieralnej nagrody, klient zobowiązany jest dopłacić różnicę. W przypadku zatankowania paliwa o wartości niższej niż wybrana nagroda Circle K nie zwraca różnicy.

Zamień punkty EXTRA na myjnię!

Odbierz przekąski za punkty EXTRA

Napoje są Twoje. Wymień swoje punkty na kawę lub sok!

Artykuły samochodowe