Image
jjj
Image
ff
partner maratonu

Razem do mety!

Jesteśmy Oficjalnym Partnerem 43. Maratonu Warszawskiego! Kochamy sport, kibicujemy naszym Pracownikom w ich aktywnych wyzwaniach i wspólnie przekuwamy je na cele charytatywne. Teraz biegniemy wspólnie z 43. Maratonem Warszawskim i tworzymy strefę Stacja Regeneracja – miejsce do naładowania energii i kibicowania.

Już 26 września widzimy się na 43. Maratonie Warszawskim. Specjalnie przygotowana przez nas strefa – Stacja Regeneracja – to miejsce, w którym czeka na Ciebie wiele atrakcji, a przede wszystkim naładujesz akumulatory dzięki dopingowi ze strony bliskich oraz kibiców.


W naszych żyłach płynie najwyższej jakości paliwo, a serce bije dla sportu, który sprawia, że codziennie możemy być dla Ciebie w dobrej formie, nie tylko fizycznej. Kibicujemy naszym Pracownikom w ich sportowych wyzwaniach, które łączymy z celami charytatywnymi. Zimą nasi Pracownicy zbierali każdą, cenną godzinę aktywności dla WOŚP. Czas spędzony na letnich przebieżki i długich dystansach przekuliśmy na środki na wybrany cel charytatywny.

Teraz biegniemy dalej!

Dowiedz się więcej o 43. Maratonie Warszawskim i bądź na bieżąco

Image
gg

Zobacz galerię zdjęć: