Image
Myjnia
Image
Myjnia
MYJNIA

Czysta przyjemność

Nie tylko zima zaskakuje kierowców. Twój samochód codziennie spotyka na swojej drodze „przygody”: deszcz, śnieg, zaschnięte błoto, ptaki, kurz, pyłki, sól... Myjnie Circle K – łatwe i wygodne w obsłudze oraz dostępne o każdej porze dnia – pomogą ci utrzymać auto w dobrej kondycji!

Samochód ci podziękuje 

Żeby maksymalnie ułatwić ci dbanie o auto, wyposażyliśmy nasze myjnie w najnowocześniejsze systemy myjące. I nieważne, czy chcesz podarować swojemu samochodowi tylko szybkie płukanie, czy kąpiel w wersji Premium ze wszystkimi dodatkami. Wśród naszych programów zawsze znajdziesz taki, dzięki któremu twoje auto będzie błyszczeć

Znajdź najbliższą stację z myjnią

Poniżej wyszukasz stację, na której łatwo i wygodnie umyjesz samochód.

Poznaj zalety myjni Circle K

Zaawansowana technologia mycia

Na czyszczeniu znamy się Ultra-Maxymalnie! Miękkie szczotki, których używamy na myjniach, są starannie skalibrowane. W efekcie głęboko i bardzo dokładnie myją, a przy tym są delikatne dla lakieru. 
Podnieśliśmy wysoko poprzeczkę i zainstalowaliśmy w Circle K tylko najlepsze i najbardziej zaawansowane urządzenia z innowacyjnymi technologiami Circle K MaxProtection i Circle K Ultra Shine. Poznaj ich zalety!

Circle K MaxProtection

  • uzupełnia mikroubytki, które pojawiają się na powierzchni lakieru na skutek codziennej eksploatacji auta (#życie)
  • wyrównuje lakier – bezbarwna, akrylowa warstwa pozostaje na samochodzie już na zawsze!
  • regularne stosowanie Circle K MaxProtection® chroni lakier przed utlenianiem się i blaknięciem koloru pod wpływem słońca

Circle K Ultra Shine

  • dodatkowa warstwa ochronna lakieru z efektem hydrofobowym
  • pozwala dokładniej wysuszyć auto
  • efekt hydrofobowy jest szczególnie zauważalny w czasie deszczu – wtedy krople szybciej spływają z samochodu, a to z kolei poprawia widoczność i bezpieczeństwo jazdy
  • wspaniały połysk lakieru w pakiecie!

Brzmi poważnie, ale to naprawdę najwyższa jakość mycia na rynku!

Nowoczesne technologie myjące

Który program wybierasz?

W naszej zróżnicowanej ofercie z pewnością znajdziesz optymalny program. Dopasuj go do rodzaju i intensywności zabrudzeń i… ciesz się pięknym, błyszczącym autem!

Myj auto częściej. 

Większość ludzi myje auto dwa razy do roku. To trochę mało! Zwłaszcza że każdy samochód musi wiele przejść (a właściwie przejechać). Zobacz, z jakimi wyzwaniami mierzy się na co dzień. I zafunduj mu kąpiel na stacji Circle K. 

Image
Jet wash

Myjnia bezdotykowa

Na wybranych stacjach Circle K oferujemy również możliwość bezdotykowych myjek ciśnieniowych. Wszystko w twoich rękach!

Lista stacji z usługą myjni automatycznej

Kliknij, aby wyświetlić: