Image
Zestaw Rollini + Kawa
Image
Zestaw Rollini + Kawa

Rodzina Rollini powiększa się w EXTRA promocji z kawą!

Odkryj naszą śniadaniową propozycję w nowej odsłonie. Teraz możesz zacząć swój dzień z kawą od słodkiej nowości - Rollini z wiśnią. W ofercie nie zabrakło też absolutnego bestsellera, którym stało się Rollini z kurczakiem.

Rollini z wiśnią + kawa 

Nowe, wiśniowe Rollini to kwintesencja harmonii między soczystymi wiśniami a chrupiącym ciastem. Dzięki wyjątkowej technologii gotowania, wiśnie zachowują swój naturalny smak.

Ciasto filo otacza każde Rollini, dodając mu lekkości i chrupkości, które wspaniale komponują się z soczystym nadzieniem. Dekoracja z okruszków migdałów to kropka nad "i", nadająca naszym wypiekom niepowtarzalnego charakteru i intensywności smaku.

Wygodna forma i niesamowity smak sprawiają, że wiśniowe Rollini zdobywa serca naszych Klientów. Przekonaj się sam, jak smakuje i pamiętaj, że możesz Rollini również zamówić na ciepło!

Rollini z kurczakiem + kawa

Jeśli jeszcze nie próbowałeś, to zapraszamy do odkrycia propozycji śniadaniowej, która zdobyła serca naszych klientów! Rollini z kurczakiem to kwintesencja harmonii smaku, gdzie smażone grzyby, mięso sous-vide z kurczaka oraz inne wyjątkowe składniki tworzą niepowtarzalną kombinację idealną na poranny głód.

Dzięki zgranej kombinacji składników, nasze nadzienie po upieczeniu zachowuje niezwykłą soczystość, a każdy element doskonale się uzupełnia, tworząc wyjątkowe doznania kulinarne.

Bezkonkurencyjne ciasto filo, dodaje naszym Rollini greckiego smaku zachowując jednocześnie swoją chrupkość i delikatność. Co więcej, nasze Rollini z kurczakiem również można podać na ciepło, aby jeszcze bardziej cieszyć się ich wyjątkowym smakiem i aromatem.

Zasady promocji

Promocja obejmuje kawy w rozmiarze S, M. Zestaw rollini z kawą w rozmiarze L kosztuje 8.99 zł. Rollini może być serwowane na ciepło - zapytaj obsługę przy zakupie. Dodatkowa opłata za kubek jednorazowy wynosi 25 gr brutto.

Image
Rollini + kawa