Image
PALIWA milesPLUS®
Image
PALIWA milesPLUS®
PALIWA milesPLUS®

milesPLUS® – moc i przyspieszenie!

Jeśli twój samochód zasługuje na specjalne traktowanie… A przecież dobrze wiemy, że zasługuje! Produkty premium pod marką milesPLUS® opracowaliśmy z myślą o większej mocy i lepszym przyspieszeniu. Stworzone przez ekspertów paliwo najwyższej jakości dba o silnik i pomaga mu działać płynniej i wydajniej – tak, aby służył ci jak najdłużej i jak najlepiej.
Image
a

milesPLUS® 95 benzyna

Więcej energii do jazdy? Proszę bardzo! Nowa benzyna premium zawiera modyfikator tarcia, który wydobywa z silnika MOC, o jaką do tej pory nawet go nie podejrzewałeś. Do tego utrzymuje silnik w czystości, chroni przez korozją i zużyciem, przedłużając jego żywotność. Czystszy i bardziej wydajny silnik to więcej energii, a jednocześnie obniżone do 3% zużycie paliwa. 95-oktanowe paliwo milesPLUS® 95 jest zgodne z wymogami normy PN-EN 228 i jest przeznaczone do stosowania w silnikach benzynowych o zapłonie iskrowym. Liczba oktanowa „RON 95”, jest zgodna z wymaganiami i zaleceniami większości producentów samochodów. W razie wątpliwości, należy sprawdzić minimalną wymaganą liczę oktanową w instrukcji obsługi pojazdu lub w stacji ASO.

milesPLUS® 98 benzyna

Zwiększenie wydajności i sprawności silnika w twoim samochodzie nigdy nie było prostsze. Benzyna milesPLUS® 98 to cała gama korzyści, która zapewnia: – czysty silnik, większą moc i przyspieszenie, – ochronę silnika przed szkodliwym działaniem osadów, – optymalne osiągi i większą wydajność silnika, – mniejsze zużycie paliwa średnio do 3,3%, a maksymalnie nawet do 4,8%.

Stacje, na których jest dostępne paliwo milesPLUS 98

Sprawdź stacje w naszej wyszukiwarce, użyj opcji "WYSZUKIWANIE SZCZEGÓŁOWE", aby zawęzić wyniki wyszukiwania:
Image
miles plus98

milesPLUS® diesel – olej napędowy

Postaw na wydajność – paliwo o większej liczbie cetanowej z każdym skokiem tłoka w cylindrze spala się lepiej i dokładniej. Efekt? Twój samochód ma lepsze osiągi i szybciej reaguje na wciśnięcie pedału gazu. Olej napędowy milesPLUS® diesel zawiera środek poprawiający liczbę cetanową, a dodatkowo detergenty, które utrzymują czystość silnika. Chroni go także przez korozją i zużyciem, a rozruch silnika staje się łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej! Silnik twojego samochodu od dziś będzie pracował również ciszej i płynniej, a zużycie paliwa spadnie średnio do 3,1% (maksymalnie nawet do 4,1%).

This content was blocked due to cookie consent personal settings.

Allow marketing cookies