Image
easy card
Image
easy card
LEPSZY START Z EASY CARD

Specjalna oferta na kartę paliwową Easy Card

Easy Card to wygoda w czystej postaci. Ta karta paliwowa to rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie prostotę, a z masą formalności im nie po drodze.

Kartę Easy Card możesz doładować ją na stacji bezpośrednio przed dokonaniem zakupu lub przelewem na konto. Pożegnaj się ze stosem papierów na swoim biurku – zbiorczą fakturę wystawiamy raz w miesiącu (ale masz również dostęp online do faktur z okresu 12 miesięcy).

Możesz też przypisać kartę do numeru rejestracyjnego (co ułatwi podział kosztów pod kątem rozliczeń VAT).

Nie narzucamy minimalnej wartości wpłaty – masz pełną dowolność form i kwot płatności. Nie musisz też zamrażać środków na koncie, a gotówka wpłacona w kasie na stacji może być wykorzystana podczas tej samej transakcji. Możliwość wpłaty jest dostępna na naszych wszystkich stacjach (za wyjątkiem stacji automatycznych bez obsługi klienta). Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo – każda karta zabezpieczona jest indywidualnym kodem PIN. Aby lepiej kontrolować swoje wydatki, możesz też wprowadzić limity kwotowe dzienne, tygodniowe i miesięczne.

Wygodnie, prawda? Wypełnij poniższy formularz i ciesz się korzyściami!

Wypełnij formularz i otrzymaj ofertę specjalną!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Circle K Polska sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Puławskiej 86, 02-603 Warszawa. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi zgłoszenia stanowiącego przedmiot uzupełnionego formularza, w tym w celu przedstawienia Pani/Panu oferty, prowadzenia negocjacji, realizacji przedkontraktowych obowiązków oraz podejmowania pozostałych czynności prowadzących do zawarcia z Panią/Panem umowy.Uzupełnienie informacji oznaczonych jako fakultatywne stanowi zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych, wyrażoną poprzez jednoznaczną czynność potwierdzającą. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Dla celów dowodowych Administrator prosi o wycofywanie zgody drogą pisemną na adres siedziby Spółki lub elektroniczną pod adres privacy_poland@circlekeurope.com. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

Regulamin promocji

Kliknij, aby wyświetlić