Image
easy card

Easy Card

Przedpłacona karta paliwowa na Polskę

Take it easy

Karta paliwowa Easy Card to rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie prostotę, a z masą formalności im nie po drodze.

To rozwiązanie jest idealne zarówno dla miko, małych jak i dużych przedsiębiorstw!

Dzięki Easy Card nie musisz dawać pracownikom gotówki lub zwracać im za wydatki jeżeli przedpłacisz naszą kartę. Jeżeli jednak wolisz, rozliczać się z pracownikami po trasie , nie ma problemu! Mamy też taką możliwość. Jedyna różnica? Zniżki na paliwo i szereg dodatkowych korzyści!

Po prostu: nie ponosząc żadnych kosztów otrzymujesz od nas kartę, a dzięki niej zbiorczą fakturę, rabaty i dostęp do portalu. Wystarczy wypełnić formularz i cieszyć się pakietem korzyści bez żadnych opłat!

Fuel Partners
 • Zero wymagań i formalności

  Dowiedz się więcej

  Easy Card to zero formalności i wymagań!

  Możesz zostać naszym klientem biznesowym bez deklarowania określonego poziomu tankowania czy wydatków, bez przesyłania dokumentów finansowych czy podpisywania ograniczających Cię umów. Wystarczy, że zamówisz karty i będziesz mógł się cieszyć super zniżkami!

Document
 • Zbiorcza faktura

  Dowiedz się więcej

  Otrzymujesz 1 zbiorczą fakturę za wszystkie transakcje wykonane na stacjach Circle K przy użyciu Easy Card. Dokument dostępny będzie do pobrania z panelu klienta w formacie pdf do 5 dnia kolejnego miesiąca
  Jeżeli używasz więcej niż 1 kartę w firmie, transakcje będą rozdzielone graficznie i przypisane do konkretnej karty.

Discount
 • Zniżki na paliwo, myjnie i produkty na stacjach

  Dowiedz się więcej

  Z naszymi kartami paliwowymi przysługuje Ci szereg dodatkowych korzyści i zniżek: na paliwo, ad blue, myjnie, artykuły samochodowe oraz kawę i jedzenie na naszych stacjach!

  Możesz liczyć na super promocje na start dla nowych klientów - nawet do 20gr na litrze paliwa! Po upływie okresu promocyjnego dalej będziesz otrzymywać zniżki. Jeżeli tankujesz dużo i regularnie na naszych stacjach, możesz zgłosić się do przedstawiciela handlowego i renegocjować warunki współpracy. 

  Nie czekaj wypełnij formularz już teraz!

Cash Payment
 • 0 zł opłat i prowizji

  Dowiedz się więcej

  Easy Cardo to zero opłat i prowizji. Jest to całkowicie darmowe rozwiązanie!

  0zł za prowadzenie konta

  0 zł za wydanie kart

  0 zł stałych opłat

  0 zł za zbiorczą fakturę

  Jedyne opłaty dotyczą dodatkowych funkcjonalności, raportów i zestawień transakcji jeżeli takich będziesz potrzebować. Cennik dodatkowych usług znajdziesz w załączniku do umowy po zalogowaniu się do portalu klienta.

CES 5
 • Kontrola nad wydatkami i kartami

  Dowiedz się więcej

  Nasze rozwiązanie pozwala Ci na pełną kontrolę nad wydatkami Twoimi i Twoich pracowników.

  W każdej chwili, możesz zablokować kartę i zobaczyć wykonane na niej transakcje. Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo – każda karta zabezpieczona jest indywidualnym kodem PIN. Aby lepiej kontrolować swoje wydatki, możesz też wprowadzić limity kwotowe dzienne, tygodniowe i miesięczne.

  Karty paliwowe Circle K umożliwiają wgląd w każdą transakcję on-line 24 h na dobę.
  Po zalogowaniu się w serwisie na stronie https://easycard.circlek.pl masz możliwość m.in.:

  • sprawdzenia dokonanych transakcji,
  • uzyskania informacji o ilości zakupionego paliwa, miejscu tankowania, liczbie przejechanych kilometrów
  • pobrania faktury elektronicznej (opcjonalnie)
  • sprawdzenia liczby aktywnych kart w firmie
  • zamówienia lub zablokowania wybranej karty
  • sprawdzenia i modyfikowania limitów transakcyjnych

  Strona internetowa udostępnia wszystkie informacje również w formie raportów, które można pobrać on-line do lokalnego komputera.

ATM
 • Doładowanie karty bez ograniczeń

  Dowiedz się więcej

  Możesz doładować kartę na stacji bezpośrednio przed dokonaniem zakupu gotówką lub kartą płatniczą lub wcześniej przelewem na konto.

  Nie narzucamy minimalnej wartości wpłaty – masz pełną dowolność form i kwot płatności. Nie musisz też zamrażać środków na koncie, a gotówka wpłacona w kasie na stacji może być wykorzystana podczas tej samej transakcji. Możliwość wpłaty jest dostępna na naszych wszystkich stacjach (za wyjątkiem stacji automatycznych bez obsługi klienta). 

Image
przekonaj się, że warto

Przkonaj się, że warto!

Zainteresowany? Wypełnij formularz i poczekaj na telefon lub maila z ofertą dostosowaną do Twoich potrzeb. Mamy super promocje na start dla nowych klientów Easy Card! Nie czekaj, zgłoś się już dzisiaj!