Image
Easy Card
Image
Easy Card
Easy Card

Take it easy

Karta paliwowa Easy Card to rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie prostotę, a z masą formalności im nie po drodze.

Po prostu: nie ponosząc żadnych kosztów otrzymujesz od nas kartę, a dzięki niej zbiorczą fakturę, rabaty i dostęp do portalu. Wystarczy wypełnić formularz i cieszyć się pakietem korzyści bez żadnych opłat!

Karta Easy Card to rabaty na paliwo, myjnię i zakupy w sklepie.

Możesz doładować ją na stacji bezpośrednio przed dokonaniem zakupu lub przelewem na konto. Pożegnaj się ze stosem papierów na swoim biurku – zbiorczą fakturę wystawiamy raz w miesiącu (ale masz również dostęp online do faktur z okresu 12 miesięcy).

Możesz też przypisać kartę do numeru rejestracyjnego (co ułatwi podział kosztów pod kątem rozliczeń VAT).

Image
easy

Jak Ci wygodnie

Nie narzucamy minimalnej wartości wpłaty – masz pełną dowolność form i kwot płatności. Nie musisz też zamrażać środków na koncie, a gotówka wpłacona w kasie na stacji może być wykorzystana podczas tej samej transakcji. Możliwość wpłaty jest dostępna na naszych wszystkich stacjach (za wyjątkiem stacji automatycznych bez obsługi klienta). Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo – każda karta zabezpieczona jest indywidualnym kodem PIN. Aby lepiej kontrolować swoje wydatki, możesz też wprowadzić limity kwotowe dzienne, tygodniowe i miesięczne.

Pakiet korzyści

Płacąc Easy Card, otrzymujesz punkty EXTRA Club, które możesz wymieniać na kawę lub inne nagrody (do odbioru podczas wizyty na stacji Circle K).

Image
Przekonaj się, że warto

Przekonaj się, że warto

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy najlepszą ofertę dla twojej firmy.