Image
Karty Paliwowe
Sponsoring

Nasi ambasadorzy

Na ambasadorów Circle K wybieramy osoby, które z dumą firmujemy naszym logo. To sportowcy, którzy inspirują innych ciężką pracą i świetnymi osiągnięciami. Działamy razem, a taka współpraca to dla nas zaszczyt i czysta przyjemność!
Image
car

Karolina Pilarczyk – jeśli chodzi o „Girl Power”, ta dziewczyna nie ma sobie równych. Królowa driftu, którą możecie zobaczyć nie tylko w Driftingowych Mistrzostwach Polski, ale także w zawodach na całym świecie. Jej charakterystyczne logo oraz kolor fuksji znają fani motosportu z każdego zakątka kuli ziemskiej.

To jedyna w Polsce kobieta, która jest profesjonalnym kierowcą driftingowym. Dumnie nosi tytuł Mistrzyni Europy w lidze kobiet, będąc przy tym w gronie najbardziej liczących się zawodniczek. Predator YT615K (na bazie Nissana 200sx), którym szaleje po rajdowych trasach, to jeden z najpotężniejszych samochodów driftingowych. Jej przepis na sukces? Ciężka praca, wytrwałość, cierpliwość i ambicja.

Karolina wzięła udział w pierwszej edycji największego na świecie show motoryzacyjnego „Hyperdrive”, realizowanego przez Netflix. Gości na największych pokazach mody, premierach kinowych i innych wydarzeniach medialnych. Chętnie angażuje się w działalność charytatywną na rzecz dzieci i zwierząt (ambasadorka Fundacji AST, Szlachetna Paczka, Fundacja Spełnionych Marzeń).

Od 2018 roku jest ambasadorką Circle K.

Image
car

Tomasz Kuchar – prawdopodobnie najszybszy człowiek w Polsce. Ale nie sprawdzajcie tego sami! Czołowy polski kierowca rajdowy, który ma na koncie masę sukcesów. W rundach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata wziął udział aż 21 razy, zdobył 4 tytuły Mistrza Polski. Jest samodzielnym liderem pod względem zwycięstw w prestiżowym Rajdzie Barbórki Warszawskiej. W roku 2012 zwyciężył po raz szósty!

Ekspert, ze zdaniem którego po prostu trzeba się liczyć. Znany z propagowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym, przede wszystkim dzięki Akademii Bezpiecznej Jazdy, która prowadzi szkolenia dla kierowców. Jego komentarze często pojawiają się w programach informacyjnych w radiu i telewizji.

Od 2018 roku jest ambasadorem Circle K.

Rajd Barbórka – w 2019 Circle K było sponsorem 57. Rajdu Barbórka, zwanego Ogólnopolskim Kryterium Asów, który oficjalnie kończy sezon rajdowy w Polsce. Ten prestiżowy event od lat przyciąga rzesze fanów, a biorą w nim udział najlepsi polscy kierowcy rajdowi i wyścigowi oraz zagraniczne gwiazdy. Jak było na zeszłorocznej edycji? Sprawdźcie sami, zobaczcie zdjęcia poniżej!