Gwarantowana jakość

Na każdej stacji Circle K oferujemy gwarantowaną, wysoką jakość paliw. Wszystkie nasze produkty spełniają aktualne normy określone przez Polski Komitet Normalizacyjny. Z myślą o utrzymaniu silnika w dobrym stanie i o maksymalnej redukcji emisji spalin, Circle K stosuje innowacyjne pakiety dodatków uszlachetniających a także monitoruje jakość w całym łańcuchu dystrybucji.

Surowe zasady transportu i magazynowania
Jako doświadczony dostawca paliw wiemy, że na jakość paliwa w dużej mierze wpływa sposób jego transportowania i przechowywania na stacji. Dlatego dokładnie przestrzegamy restrykcyjnych zasad transportu wypracowanych dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu na rynkach skandynawskich i w Polsce. Nasze paliwa są przewożone pod ścisłą kontrolą, wyłącznie przez doświadczone i sprawdzone firmy.

Zewnętrzna, niezależna kontrola jakości 
Circle K przywiązuje ogromną wagę do jakości sprzedawanych paliw. Jako pierwszy detaliczny dostawca paliw na polskim rynku, postanowił poddać swoje produkty zewnętrznej, dobrowolnej kontroli jakości. Nieprzerwanie od 2002 roku monitorujemy jakość naszych produktów na każdym etapie dystrybucji. Kontrolerzy sprawdzający jakość paliw mają pełną swobodę w wyborze lokalizacji i terminu wizyty. Kontrole odbywają się bez wcześniejszego powiadomienia. Certyfikacji poddawane są wszystkie rodzaje paliw: benzyna, olej napędowy oraz autogaz.


Zamknij

Zmień język