Image
CSR
CSR

Stawiamy na więcej

Odpowiedzialność to nie tylko spełnione wymogi formalne. W Circle K dbamy o przejrzyste prowadzenie naszych strategii biznesowych, ale też codziennie dokładamy swoją cegiełkę do rozwoju lokalnych społeczności, projektów edukacyjnych i wielu innych przedsięwzięć.
Image
Drogowe Abc

Drogowe ABC

Dbając o bezpieczeństwo naszych dzieci, postanowiliśmy stworzyć program Drogowe ABC.

Dzięki niemu już ponad 50 000 dzieci z 242 przedszkoli, z 12 województw, poznało zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Razem z misiem Cyrylem (maskotką programu) promowaliśmy bezpieczne zachowania wśród najmłodszych, uczyliśmy zasad pierwszej pomocy, bawiliśmy się w Drogowym Miasteczku i organizowaliśmy całą masę konkursów. Było super!

Image
CSR station days

Station Days

Warto czasem zmienić perspektywę, dlatego raz w roku nasi pracownicy biurowi zamieniają swoje miejsce pracy na stacje, aby jeszcze lepiej zrozumieć, jak wygląda nasz biznes. Motywem Station Days w 2020 roku było Drogowe ABC. Oprócz codziennych obowiązków związanych z pracą na stacji, „nowi” pracownicy promowali akcję wśród klientów, zachęcając ich do zakupu gorących napojów (z których dochód jest przenaczony na rozwój akcji) oraz rozdawanie ulotek informacyjnych i odblasków.

Dowiedz się więcej

Chcesz zapoznać się ze wszystkimi działaniami w ramach Drogowego ABC?
Image
Towarzystwo nasz dom

Towarzystwo Nasz Dom

Wspieramy różne projekty społeczne. Jednym z nich jest Towarzystwo Nasz Dom, które pomaga dzieciom w trudnej sytuacji rodzinnej. Razem wspieramy rodziny i adopcyjne placówki opiekuńczo-wychowawcze, dbając o rozwój i potrzeby dzieci. Klienci Circle K też pomagają, przekazując swoje punkty z Programu EXTRA Club. Dzięki nim wyposażymy wspólnie potrzebujące domy w wiele niezbędnych przedmiotów codziennego użytku!

Dowiedz się więcej

Zachęcamy do zapoznania się z działalnością Towarzystwa Nasz Dom.