Image
kosmatki
Image
kosmatki
Nowa stacja w Warszawie!

Stacja Circle K przy ul. Stoczniowców 5 już otwarta!

Jesteśmy zaraz przy Trasie Siekierowskiej i mamy dla Ciebie wyjątkowe promocje z okazji otwarcia!

14 lipca otworzyliśmy nową stację przy ul. Stoczniowców 5 w dzielnicy Wawer w Warszawie. 

Na stacji powstał pokryty roślinami zielony dach oraz zastosowano ekologiczne rozwiązania takie jak panele fotowoltaiczne oraz zbiornik retencyjny wody deszczowej do podlewania zieleni. 

Jest to kolejna stacja w naszej sieci sieci, która w pierwszym półroczu 2020 roku rozszerzyła się o 16 nowych lokalizacji. Stacja na warszawskim Wawrze jest 23 punktem Circle K w Warszawie.  

Najnowsza stacja Circle K zlokalizowana jest w sąsiedztwie dwóch ważnych arterii komunikacyjnych Warszawy - mostu Siekierkowskiego oraz Wału Miedzeszyńskiego. 

Ponad 25% powierzchni działki, na której powstała stacja stanowi zieleń – w tym zielony dach, który jest zupełnie wyjątkowym rozwiązaniem na stacji paliw. Dodatkowo zainstalowano panele solarne do podgrzewania wody oraz zbiornik retencyjny wody deszczowej. 

Stacja przy ul. Stoczniowców została wyposażona została w 5 dystrybutorów, z możliwością zatankowania 5 rodzajów paliw, w tym paliw premium o podwyższonych parametrach: miles® 95, miles® diesel, milesPLUS® diesel, miles® 98 oraz LPG SupraGaz. 

Znajdziesz tam również najnowszy format myjni, z nowoczesnymi urządzeniami i innowacyjnymi technologiami Circle K MaxProtection i Circle K Ultra Shine, możliwością płatności bezpośrednio przed myjnią oraz takimi ułatwieniami jak zegar pokazujący czas pozostały do pełnego umycia auta. Myjnia oferuje unikalne programy mycia m.in. Premium Super Sezon, którego parametry dostosowane są do danej pory roku, aby jak najlepiej chronić samochód przed wpływem warunków atmosferycznych. 

Stacja oferuje również nasz najnowszy koncept gastronomiczny, w tym kultowe Hot Dogi – wśród nich wakacyjną nowość Hot Dog Szlachecki. Kupisz tu również przyrządzane na miejscu ciepłe kanapki i wrapy, czy świeżo wypiekane pieczywo oraz aromatyczną kawę Simply Great Coffee. 

Przewiń zdjęcia, aby poznać lepiej nową stację:

Tu jesteśmy:

Image

Poznaj obecną promocję!