Image
people
Image
Nasze wartości i misja
Nasze wartości

W co wierzymy?

Kulturę naszej firmy od zawsze budujemy na solidnych wartościach i wysokich standardach etycznych. Przywiązujemy ogromną wagę do bezpieczeństwa naszych pracowników i działamy tak, aby móc z dumą mówić o wszystkim, co robimy.

Nasza Wizja

Stać się najchętniej wybieranym przez klientów na świecie miejscem codziennych zakupów produktów sklepowych i paliwa.

Nasza Misja

Sprawiać, by życie naszych klientów było odrobinę łatwiejsze każdego dnia.

Image
one team

Jesteśmy jednym zespołem

Pracujemy razem, aby ułatwiać życie naszym klientom i współpracownikom. Pozostajemy skromni i razem świętujemy wspólne sukcesy. Dobrze się bawimy i dbamy o siebie nawzajem.

Image
take ownership

Bierzemy odpowiedzialność

Traktujemy firmę jak swoją własną. Identyfikujemy problemy, działamy szybko, aby je rozwiązać i dostarczać lepsze wyniki. Bierzemy odpowiedzialność, a kiedy popełniamy błędy, wyciągamy z nich wnioski.

Image
do the right thing

Postępujemy właściwie

Działamy w sposób uczciwy i rzetelny. Jesteśmy nastawieni na integrację; traktujemy siebie nawzajem, naszych klientów i dostawców z szacunkiem. Dążymy do czystszego, bezpieczniejszego i lepszego miejsca pracy oraz planety.

Image
play to win

Gramy, aby zwyciężać

Stawiamy sobie za cel grę w ataku, a nie w obronie, co oznacza, że musimy być szybcy i innowacyjni. Codziennie przychodzimy do pracy gotowi i zaangażowani, by przy wykorzystaniu naszych talentów, pasji i ciężkiej pracy nasze działania dawały jak najlepsze efekty.

Image
values