Image
Nasze wartości i misja
Image
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja

W co wierzymy?

Kulturę naszej firmy od zawsze budujemy na solidnych wartościach i wysokich standardach etycznych. Przywiązujemy ogromną wagę do bezpieczeństwa naszych pracowników i działamy tak, aby móc z dumą mówić o wszystkim, co robimy.

Nasza misja

Sprawiać, by życie naszych klientów było odrobinę łatwiejsze każdego dnia. Make our customers' lives a little easier every day.

Nawet jeśli chodzi o małe zakupy czy codzienne tankowanie, lubimy wierzyć, że dzięki naszej wytrwałości i dbałości o każdy szczegół, twój dzień staje się odrobinę lepszy.

Nasze wartości

Wartości są tym, co buduje organizację. W Circle K opieramy się na nich każdego dnia. To, co sprawia, że jesteśmy niepowtarzalni, i co określa nasze przekonania, to nasze DNA: ACT with PRIDE. Jesteśmy dumni z Ludzi, Rezultatów, Udoskonaleń, Rozwoju i Przedsiębiorczości.

P - People

To ludzie sprawiają, że wyróżniamy się spośród konkurencji. Dzięki oddanym pracownikom wyrażamy zainteresowanie naszymi klientami, korzystając z każdej okazji, żeby nawiązać kontakt i zbudować długotrwałą relację.

R - Results

Rezultaty mają znaczenie. Nasze sklepy i stacje stanowią dla nas źródło utrzymania, a to, czego klient u nas doświadcza, przekłada się na wartość dla naszej firmy.

I - Improvements

Każdego dnia chcemy stawać się coraz lepsi. Ciągle usprawniamy procesy, poprawiamy wyniki i uczymy się od siebie nawzajem.

D - Development

Rozwój oznacza patrzenie w przyszłość. Chcemy stale się rozwijać, stawiamy na nowe rozwiązania i rozszerzamy naszą działalność.

E - Entrepreneurship

Przedsiębiorczość oznacza, że codziennie stawiamy sobie wyzwania.

 

No i mamy dla Ciebie jeszcze jedną, najważniejszą wiadomość:

Take it easy!