Image
minionki
Image
minionki
MINIONKI!

Wymieniaj znaczki na unikalną kolekcję!

Drużyna Minionków czeka na Ciebie na Circle K!

Już we wrześniu na Circle K zagości szalona drużyna! Niezapomnieni bohaterowie jednego z najbardziej rozpoznawalnych filmów animowanych mogą trafić w Twoje ręce.

Jak? To proste! Zbieraj znaczki i wymieniaj je na unikalną kolekcję!

Image
znaczki

*Zakupy w sklepie nie obejmują: usługi odkurzacza, wypożyczalni przyczep, doładowań telefonicznych, kart podarunkowych, paysafecard, wyrobów tytoniowych oraz e-papierosów z akcesoriami, napojów alkoholowych (w tym piwa), biletów na komunikację miejską, Viatoll, Lottomatu. Zakup usługi myjni automatycznej zalicza się do zakupów w sklepie.

Wraz z pierwszą saszetką otrzymasz specjalną ulotkę, na której możesz zbierać swoje znaczki. Zobacz, na co możesz je wymienić!

Pssst... Wiesz, że posiadając kartę programu Circle K EXTRA Club zyskujesz? Wystarczy, że uzbierasz 5 znaczków, a już jesteś uprawiony do odbioru maskotki lub szklanki z rabatem!

Image
kolekcja

To nie wszystko! Naklejki, które zbierasz podczas zakupów na Circle K możesz nakleić na specjalny PLAN TYGODNIA. To idealne miejsce, aby podziwiać swoją kolekcję.

Plan jest dwustronny - po jednej stronie znajdziesz specjalne miejsce na swoje naklejki, a drugi posłuży Ci za planner tygodnia. Przy użyciu suchościeralnego markera możesz używać go bez końca! :) 

Image
plan

Zobacz nasz spot:

This content was blocked due to cookie consent personal settings.

Allow marketing cookies

Gotowy? Zatem zbieramy kolekcję!

Do zobaczenia na Circle K!

Regulamin Akcji Promocyjnej

Kliknij, aby wyświetlić