Image
25 urodziny hot doga
Image
25 urodziny Hot Doga

Poznaj Jubilata

Sto lat, sto lat... Cała Polska świętuje 25 urodziny Hot Doga. Już dziś odwiedź swoją ulubioną stację Circle K i spróbuj nowej odsłony kultowej przekąski!

Z okazji 25 urodzin Hot Doga na stacje Circle K wprowadziliśmy jubileuszową nowość - Hot Doga Jubilata z soczystą kiełbaską oraz bułką z dodatkiem prażonej cebulki. Realizując założenia strategii zrównoważonego rozwoju dokładamy starań, aby oferowane produkty były nie tylko smaczne, ale także miały dobry skład i pochodziły ze zrównoważonych źródeł. Kiełbaska Jubilat zawiera w sobie wieprzowe mięso, które spełnia wszystkie normy WHO.

Z kartą Circle K EXTRA kupisz go w cenie 8,99! Cena regularna to 9,99 zł.

Image
Poznaj Jubilata

Czy znasz historię Hot Doga?

Czy wiesz, że jako pierwsza sieć w Polsce wprowadziliśmy do sprzedaży Hot Doga? 25 lat temu klienci sieci mogli spróbować tej kultowej dziś przekąski, która cieszy się niezmienną popularnością od lat. Przez cały ten okres sieć udoskonalaliśmy swój flagowy produkt, dopasowując go do potrzeb i upodobań naszych klientów, a także kierując się trendami obecnymi na rynku. I tak Hot Doga można było kupić w najróżniejszych konfiguracjach – od klasycznych w jasnej bułce po unikalne jak podwójna dwururka.

Cała Polska świętuje 25 urodziny Hot Doga!

Kampania została stworzona w wyjątkowy sposób, aby docenić lokalnych smakoszy. W dedykowanych dla kilkunastu miast kreacjach w postaci nowoczesnych artposterów zostały wykorzystane charakterystyczne elementy urbanistyki i symbole regionu. 25-lecie świętuje cała Polska - od Trójmiasta do Krakowa!  Obchody jubileuszu wspiera kampania prowadzona w mediach ogólnopolskich, lokalnych, radio, internecie, social mediach i outdoorze.

Image
kolaż

Z okazji 25-lecia fani Hot Dogów mają także wyjątkową okazję wygrać ich roczny zapas! Szczegóły znajdziecie na naszym oficjalnym profilu na Facebooku.

Regulamin promocji

Klijnij, aby wyświetlić