Image
Nasze wartości
Image
EETS
Karta Dużej Rodziny

Duża rodzina = duża radość

W Circle K duża rodzina może liczyć na dużą zniżkę! Posiadacze Karty Dużej Rodziny na naszych stacjach otrzymują rabat na wszystkie rodzaje paliw oraz wybrane rodzaje usługi myjni. A to nie wszystko! Mamy też zniżki na wybrane produkty z pysznej oferty gastronomicznej.

Co my tu mamy...

Rabaty dostępne dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny:

8 gr/l na paliwa bazowe (słownie: osiem groszy za zakup jednego litra paliwa), tj. benzyna miles® 95; olej napędowy miles® diesel; gaz LPG SupraGas

rabat w wysokości 15 gr/l paliwa premium (słownie piętnaście groszy za zakup 1 litra paliwa), tj. benzyna milesPLUS® 95; benzyna milesPLUS® 98; olej napędowy milesPLUS® diesel; milesPLUS diesel arktyczny)

25% na zakup usługi myjni (program Standard; program Premium; program Premium Super Sezon)

20% na wybraną ofertę gastronomiczną (produkty z kawiarni, ciastka przygotowywane na stacji oraz produkty hot food)

Aby skorzystać z rabatu, przed dokonaniem płatności poinfomuj pracownika stacji o tym, że posiadasz kartę. Akcja nie łączy się z kartami flotowymi oraz kartą lojalnościową Circle K EXTRA. Rabat nie może być sumowany z innymi rabatami lub uprawnieniami uzyskanymi w ramach innych promocji.

Na życzenie Uczestnika może zostać wystawiona faktura imienna, tj. faktura wskazująca imię i nazwisko oraz adres konsumenta.
Faktura imienna nie może zawierać danych identyfikujących podatnika VAT, w szczególności nazwy działalności (firmy) oraz numeru NIP.

 

Regulaminy i listy:

Image