Image
Promocje
Image
Promocje
Aktualności

Dla naszych partnerów

Lojalność popłaca, dlatego dla partnerów, którzy są z nami, przygotowaliśmy specjalne promocje i programy lojalnościowe. Dzięki nim oszczędzasz i zdobywasz nowe korzyści, a my cieszymy się twoim zaufaniem.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla naszych klientów biznesowych na stacjach Circle K:

Image
tranzyt10

Tranzyt10

Podobno pieniądz drogą nie chodzi. Ale za to lubi wpadać na nasze stacje! Zatankuj jednorazowo min. 200 l oleju napędowego, a otrzymasz rabat 10 zł na zakup produktów lub usług.

Komunikat w sprawie zmiany Benzyny 95 - E10

Informujemy, że od 1 stycznia 2024 roku benzyny 95-oktanowe dostępne w ofercie Circle K będą sprzedawane w formacie E10. Oznacza to, że zostanie zwiększona zawartość bioetanolu z obecnego poziomu 5% do maksymalnie 10% objętości. 

  • Zmiana dotyczy tylko benzyn 95 oktan.

  • Benzyny 98 oktan i oleje napędowe pozostają bez zmian.

  • Kody CN wszystkich produktów pozostają bez zmian, a więc jak informuje prezes URE obrót benzyną E10 nie wymaga zmiany koncesji.

Zmiana wynika z przepisów ustawy o ułatwieniach w przygotowaniu i realizacji inwestycji w zakresie biogazowni rolniczych, a także ich funkcjonowaniu, uchwalonej w dniu 13.07.2023 (Dz. U. 2023 r. poz. 1597).

Zwiększenie zawartości bioetanolu w benzynach ma na celu ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko, a także poprawienie niezależności energetycznej kraju poprzez ograniczenie zapotrzebowania na paliwa kopalne. Więcej informacji na temat benzyny E10 można znaleźć na stronie Ministerstwa Klimatu i Środowiska.

 

SPRAWDŹ CZY TWÓJ POJAZD JEST KOMPATYBILNY Z BENZYNĄ E10

SPRAWDŹ