Image
EETS
Image
EETS
EETS

Circle K EETS

Jedno urządzenie do bezproblemowych podróży po Europie

EETS to Europejska Usługa Elektronicznych Opłat Drogowych (ang. European Electronic Toll Service), która zapewnia zintegrowanie wielu europejskich opłat za przejazdy drogami i mostami.

Urządzenie Circle K EETS umożliwi naszym klientom łatwe regulowanie myta w całej Unii Europejskiej za pomocą jednego urządzenia pokładowego oraz kontrolę tych kosztów na jednej fakturze, a wszystko to dzięki jednej karcie Circle K Europe. Trzeba jednak pamiętać, że z każdego kraju jest wystawiana osobna faktura.

Nowe urządzenie Circle K EETS umożliwia zwiększenie kontroli nad flotą, przy jednoczesnym zmniejszeniu czasu poświęcanego na administrację, co z kolei pomoże ograniczyć koszty i skomplikowane operacje w twojej firmie.

Image
mapa
Image
kraje

Korzyści z EETS

Łatwe rozliczanie opłat za przejazdy w wielu krajach Europy, zarządzanych przez jeden system. Portal internetowy z transakcjami prezentowanymi w niemal rzeczywistym czasie, umożliwiający zarządzanie urządzeniami.

  • Łatwa instalacja urządzeń „plug & play”.
  • Zawsze aktualne dane: samoczynna aktywacja nowych opłat drogowych dzięki aktualizacji „over-the-air”.
  • Elastyczna wymiana urządzeń między pojazdami.
  • Łatwe wprowadzanie liczby osi. 
  • Funkcja śledzenia pojazdów.
  • Obsługa urządzenia w 14 językach.

Dowiedz się więcej i zamów online na portalu www.kartypaliwowe.pl w zakładce „opłaty drogowe” lub skontaktuj się z nami: