Image
stacja
Image
Nasze wartości i misja
Poznaj nowe stacje

Nasza sieć rośnie!

Stawiamy na nieustający rozwój. Zobacz, gdzie ostatnio otworzyliśmy nowe stacje pod flagą Circle K.

Chcesz stać się partnerem biznesowym Circle K i wspólnie z nami otworzyć kolejną stację? Zobacz dlaczego warto i poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat współpracy franczyzowej z Circle K.

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na każde Twoje pytanie.

 

Poznaj najnowsze stacje, które stworzyliśmy wspólnie z naszymi partnerami:

Image
Zębiec

Lubienia, Iłżecka 2

Stacja Circle K Zębiec położona jest w gminie Brody, w powiecie starachowickim przy drodze krajowej numer 9 w województwie świętokrzyskim. Zapraszamy wszystkich podróżujących na aromatyczną kawę oraz smaczne ciepłe przekąski.

Image
Natolin

Narolin, ul. Natolin 49

Stacja Circle K Natolin znajduje się ok. 2 km od węzła Grodzisk Mazowiecki przy autostradzie A2, Dojechać do stacji można drogą wojewódzką 579. Oprócz bogatej oferty paliw oraz różnorodnej oferty food dostępna jest również myjnia bezdotykowa.

Image
szczurowa

Szczurowa, Przemysłowa 2

Stacja Circle K Szczurowa jest kolejną stacją pod szyldem Circle K z bogatą ofertą paliw, ciepłych przekąsek oraz innych udogodnień dla podróżujących, którzy się znajdą przy drodze wojewódzkiej 768 w powiecie brzeskim.

Image
mokrzeszów

Świebodzice, Mokrzeszów 26B

Stacja Circle K Mokrzeszów zlokalizowana jest przy drodze krajowej 35 pomiędzy Świdnicą a Świebodzicami w województwie dolnośląskim. Oprócz pełnego zestawu paliw, stacja oferuje szeroki wybór ciepłych przekąsek oraz kawy dla podróżujących.

Image
Zakrzewo

Zakrzewo, Człuchowska 12

Stacja Circle K Zakrzewo położona jest przy drodze wojewódzkiej 188 w powiecie Złotowskim. Oprócz bogatej oferty food oraz kawy stacja oferuje również szereg udogodnień takich jak kompresor, odkurzacz, myjnię bezdotykową.

Image
skawina

Skawina, ul. Mickiewicza 37

Jest to stacja miejska w pobliżu drogi krajowej nr 44. Zapraszamy nie tylko ruch lokalny, ale też kierowców TIR, dla których przygotowano stanowisko Truck Diesel. Stacja oferuje szereg udogodnień takich jak kompresor, odkurzacz, myjnię bezdotykową.

Image
garwolin

Wola Rębkowska, Przemysłowa 45

Stacja Garwolin położona jest przy zjeździe nr 9 z trasy S17 łączącej Warszawę z Lublinem. Dla podróżujących oferuje pełen zestaw paliw Circle K, LPG oraz AdBlue z dystrybutora. Na terenie stacji dodatkowo znajduje się również hotel.

Image
Łyse

Łyse, ul. Topolowa 6

Stacja Łyse położona jest przy drodze wojewódzkiej 645, w regionie zwanym Kurpiami. Oprócz pełnego zestawu paliw, stacja ma w swojej ofercie szeroki wybór ciepłych przekąsek.
Dla kierowców TIR przygotowano stanowisko z szybką pompą paliwa i parking.

Image
Łańcut

Łańcut, Podzwierzyniec 80

Stacja Circle K Łańcut znajduje się na terenie dużego centrum handlowego przy drodze wyjazdowej z miasta, w pobliżu autostrady A4. Oprócz bogatej oferty paliw oraz różnorodnej oferty food dostępna jest również myjnia bezdotykowa.

Image
Strumień

Strumień, ul. 1 Maja 35

Stacja Circle K Strumień położona jest przy drodze wojewódzkiej 939, w pobliżu drogi krajowej 81 łączącej Żory i Skoczów. Oprócz pełnego zestawu paliw, stacja ma w swojej ofercie szeroki wybór ciepłych przekąsek oraz kawy dla podróżujących.

Image
MOP Kępsko Wschód

MOP Kępsko Wschód

MOP Kępsko Wschód znajduje się przy drodze ekspresowej 3. Dla podróżujących oferuje pełen zestaw paliw Circle K, LPG oraz AdBlue z dystrybutora. Na stacji dodatkowo znajduje się restauracja, sklep, strefa wypoczynku, plac zabaw oraz parking dla TIR.

Image
Lesznowola Postępu

Lesznowola, ul. Postępu 12

Stacja położona jest przy węźle trasy S7 oraz przy drodze wojewódzkiej 721. Stacja Lesznowola oferuje pełen zestaw paliw, LPG a dla kierowców TIR przygotowano stanowisko z szybką pompą paliwa.

Image
Nowy Targ

Nowy Targ, ul. Krakowska 2

Stacja Nowy Targ, Krakowska zlokalizowana jest przy drodze krajowej 47 (tzw. Zakopianka). Stacja zaprasza nie tylko ruch lokalny, ale też kierowców TIR (oferując parking oraz szybką pompę) oraz turystów zmierzających w kierunku gór.

Image
Pajęczno

Pajęczno, ul. 1 Maja 73a

Stacja Circle K Pajęczno zlokalizowana jest w pobliżu drogi krajowej 42 łączącej Radomsko i Rudniki. Stacja ma w swojej ofercie bogatą ofertę paliw Circle K, LPG oraz AdBlue oraz także szeroki wybór hot dogów, zapiekanek i kanapek

Image
klawstka

Klwatka, Królewska 140

Stacja zlokalizowana jest przy drodze krajowej 12 łączącej Radom z Lublinem. Na terenie stacji znajduje się restauracja, myjnia ręczna, dostępne są ciepłe przekąski a dla kierowców TIR przygotowano stanowisko z szybką pompą paliwa oraz parking.

Image
kępsko

MOP Kępsko Zachód

MOP znajduje się przy drodze ekspresowej 3. Podróżujących zaskoczy nie tylko wielkością, ale i bogatą ofertą paliw, LPG, AdBlue oraz Food. Na stacji znajduje się restauracja, sklep, strefa wypoczynku, plac zabaw oraz parking dla kierowców TIR

Image
bidziny

Bidziny, Wojciechowice

Stacja położona jest przy drodze krajowej 74 łączącej Opatów z Ożarowem w woj. Świętokrzyskim. Bidziny oferują pełen zestaw paliw, LPG, AdBlue oraz bogatą ofertę food. Dla kierowców TIR dostępny jest parking oraz stanowisko z szybką pompą paliwa.

Image
reda

Reda, ul. Torowa 1

Stacja w Redzie położona jest przy drodze krajowej nr 6. Oprócz bogatej oferty paliw oraz food i kawy, na stacji jest dostępny AdBlue z dystrybutora. Na terenie stacji znajduję się również dwustanowiskowa myjnia bezdotykowa

Image
jed

Jędrzejów, ul. Reymonta 11

Stacja znajduje się w centrum miasta Jędrzejów, położonym przy drodze ekspresowej S7. Stacja oferuje pełen zestaw paliw, LPG, AdBlue z dystrybutora oraz stanowisko TIR z szybką pompą. Na stacji dostępne są 2 myjnie oraz zakład mechaniki samochodowej.

Image
moskorzew

Moskorzew, Lubachowy 68

Stacja w Moskorzewie znajduje się przy DK78 między Jędrzejowem a Szczekocinami. Stacja Moskorzew oferuje pełen zestaw paliw Circle K, LPG oraz AdBlue z dystrybutora. Na terenie stacji znajduje się także restauracja oraz hotel Camelia.

Image
czajowice

Czajowice, Ojcowska 23

Stacja Czajowice położona jest przy DK 94, zaledwie 10 km od Krakowa. Oprócz bogatej oferty food, kawy oraz paliw na stacji dostępne są dwa stanowiska TIR, AdBlue z dystrybutora, myjnia automatyczna oraz 3 stanowiska myjni bezdotykowej.

Image
lublin

Lublin, Turystyczna

Stacja w Lublinie położona jest w pobliżu drogi ekspresowej S17/S12. Oprócz bogatej oferty paliw oraz food, na stacji jest dostępny AdBlue oraz płyn do spryskiwaczy z dystrybutora. Dla kierowców TIR przygotowano stanowisko z szybką pompą paliwa.

Image
stacja

Dobrzechów 26

Stacja w Dobrzechowie położona jest przy DW 988, ok 15km od DK19 łączącej Rzeszów z przejściem granicznym w Barwinku ze Słowacją. Stacja ma w swojej ofercie szeroki wybór ciepłych przekąsek.

Image
dydnia

Dydnia 232A

Stacja w Dydni położona ok. 25km od Sanoka, przy DW 835. W jej okolicy jest dużo terenów rekreacyjnych, wschodni szklak rowerowy Green Velo, szlak architektury drewnianej oraz ikon.

Image
stacja

Tuszyma 139

Stacja w Tuszymie położona jest między miastami Mielec i Dębica, około 15 km od autostrady A4 w ciągu drogi DK985. W obydwu miastach zlokalizowane są duże zakłady przemysłowe. Stacja obsługuje zarówno ruch lokalny jak i tranzytowy.

Image
ddd

Lubawa, ul. Olsztyńska 4

Stacja w Lubawie położona jest w ciągu DK15 pomiędzy Ostródą i Brodnicą. Droga ta w kierunku północno-wschodnim prowadzi dalej na Mazury, więc zapraszamy zarówno ruch tranzytowy jak i kierowców indywidualnych udających się na odpoczynek

Image
fff

Renice 27A, Myślibórz

Stacja Circle K w Renicach położona jest u zbiegu DK26 i S3 niedaleko Myśliborza. Zapraszamy wszystkich podróżujących trasą S3 wzdłuż zachodniej granicy jak i DK26 w kierunku granicy niemieckiej.

Image
hhh

Rzeszów, Przemysłowa 24

Stacja położona jest w południowej części Rzeszowa w niedalekiej odległości od drogi krajowej nr 19. Jest to nowo wybudowany obiekt z całkowicie nową infrastrukturą oraz wnętrzem sklepu w pełnym koncepcie „New Circle K Store”".

Image
dd

Pułtusk, Jeżewo 5

Stacja w Jeżewie jest kolejną nowo otwartą stacją pod szyldem Circle K. Położona jest przy DK61 niedaleko Pułtuska. Stacja zaprasza nie tylko ruch lokalny, ale też kierowców TIR oraz turystów zmierzających w kierunku Pojezierza Mazurskiego.

Image
pp

Ropczyce, ul. 3-go Maja 589

Stacja Circle K Ropczyce położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 986 w niedalekiej odległości (ok. 3 km) od drogi krajowej nr 94. Stacja obsługuje głównie ruch lokalny.

Image
ff

Bieruń. ul. Zarzyna 41B

Stacja Circle K Bieruń zlokalizowana jest przy drodze krajowej nr 44 pomiędzy Tychami a Oświęcimiem. Stacja nakierowana głównie na obsługę ruchu lokalnego.

Image
RADOM

Radom, al. Wojska Polskiego 47

Stacja Circle K Radom znajduje się przy drodze krajowej nr 12. Stacja obsługuje zarówno ruch lokalny jak i tranzytowy. W niedalekim sąsiedztwie stacji zlokalizowany jest Port Lotniczy Radom.

Image
circlek

Wadowice, ul. Wenecja 9

Stacja Circle K Wadowice położona jest przy drodze krajowej nr 52, która stanowi trasę wyjazdową z Wadowic w kierunku Kalwarii Zebrzydowskiej i dalej do trasy S7. Stacja obsługuje zarówno ruch tranzytowy jak i lokalny.

Image
nowytarg

Nowy Targ, ul. Jana Pawła II 120

Stacja Circle K Nowy Targ zlokalizowana jest przy drodze krajowej nr 49, która stanowi trasę wyjazdową z Nowego Targu w kierunku ośrodków narciarskich w Białce i Bukowinie Tatrzańskiej oraz dalej w kierunku granicy ze Słowacją.

Image
mircze

Mircze, ul. Hrubieszowska 16A

Stacja Circle K Mircze znajdują się przy drodze wojewódzkiej nr 844 w województwie lubelskim w powiecie hrubieszowskim. Stacja obsługuje zarówno ruch lokalny jak i kierowców zmierzających do lub z przejścia granicznego z Ukrainą w Dołhobyczowie.

Image
staszow

Staszów, ul. Krakowska 61

Stacja Circle K Staszów położona jest w przy drodze wojewódzkiej nr 757 w województwie świętokrzyskim. Droga ta, przebiegając przez miejscowość Staszów, stanowi jedną z jej głównych ulic - ulicę Krakowską. Stacja obsługuje głównie ruch lokalny.

Image
nienadowka

Nienadówka 875

Stacja Circle K Nienadówka położona jest około 20 km na północ od Rzeszowa w ciągu drogi krajowej nr 19 w sąsiedztwie drogi S19. Stacja obsługuje głównie ruch tranzytowy. Oprócz stacji znajduje się tu hotel, restauracja, delikatesy oraz parking TIR.

Image
Pieńki

Pieńki 40, Iłża

Stacja Circle K Pieńki zlokalizowana jest przy drodze krajowej nr 9 pomiędzy Radomiem i Ostrowcem Świętokrzyskim. Stacja nakierowana głównie na obsługę ruchu tranzytowego. Na terenie stacji znajduje się hotel oraz parking TIR.

Image
Dębica

Dębica, ul. Kościuszki 28

Stacja Circle K Dębica jest obiektem typowo miejskim. Stacja zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie stacji kolejowej, obsługuje głównie ruch lokalny.

Image
Turek

Turek, ul. Kaliska 90

Stacja Circle K Turek położona jest w ciągu drogi wojewódzkiej 470. Stacja obsługuje głównie ruch lokalny jednak położenie w niedalekiej odległości od skrzyżowania z drogą krajową nr 72 sprawia, iż może obsłużyć też ruch tranzytowy.

Image
mińsk

Mińsk Mazowiecki, ul. Gen. Sosnkowskiego 2

Stacja Circle K Mińsk Mazowiecki jest obiektem typowo miejskim. Zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie stacji kolejowej i obsługuje głównie ruch lokalny. Nieopodal stacji zlokalizowane jest Muzeum VII Pułku Ułanów Lubelskich.

Image
kąkolewnica

Kąkolewnica, ul. Lubelska 66

Stacja Circle K Kąkolewnica zlokalizowana jest przy drodze krajowej nr 19 pomiędzy miejscowościami Miedzyrzec Podlaski i Radzyń Podlaski na pograniczu województw podlaskiego i mazowieckiego.

Image
ciechanowiec

Ciechanowiec, ul. Uszyńska 1A

Stacja Circle K Ciechanowiec położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 690 na pograniczu województwa podlaskiego i mazowieckiego. Stacja leży na trasie turystycznej z Warszawy do Białowieży nieopodal obszaru chronionego krajobrazu Doliny Bugu i Nurca

Image
lucerny

Warszawa, ul. Lucerny 3/11

Stacja Circle K Warszawa Lucerny położona jest w warszawskiej dzielnicy Wawer w sąsiedztwie wielu sklepów, hurtowni i punktów usługowych. Stacja nastawiona jest w głównej mierze na obsługę ruchu lokalnego.

Image
lukta

Łukta, ul. Warmińska 14

Stacja Circle K Łukta zlokalizowana jest przy drodze wojewódzkiej nr 530 w województwie warmińsko-mazurskim. W najbliższym sąsiedztwie miejscowości znajdują się liczne rezerwaty przyrody przez które przebiegają malownicze szlaki rowerowe.

Image
sandomierz

Sandomierz, ul. Krakowska 36D

Stacja Circle K Sandomierz jest obiektem miejskim. Obsługuje ruch lokalny oraz ruch tranzytowy przebiegający w ciągu drogi krajowej nr 79. Stacja położona jest niedaleko Starego Miasta, Zamku Królewskiego czy Bulwarów im. Marszałka Piłsudskiego.

Image
czerwinsk

Czerwińsk nad Wisłą, Sielec 34A

Stacja Circle K Czerwińsk położona jest pomiędzy Nowym Dworem Mazowieckim a Wyszogrodem. Stacja nastawiona jest przede wszystkim na obsługę ruchu tranzytowego w ciągu drogi krajowej nr 62.

Image
warka

Warka, ul. Grójecka 32-44

Stacja Circle K Warka zlokalizowana jest przy drodze wojewódzkiej nr 730. Stacja nastawiona jest w głównej mierze na obsługę ruchu lokalnego.

Image
Jędrzychowice

Jędrzychowice 125, Zgorzelec

Stacja Circle K Jędrzychowice położona jest w przy drodze krajowej nr 94 w bliskim sąsiedztwie autostrady A4 oraz granicy niemieckiej. Stacja przystosowana jest do obsługi ruchu tranzytowego. Posiada duży parking i wiele stanowisk tankowania TIR.