Image
circle k giftcard

KARTA TWOJEGO WYBORU

Angażuj klientów, nagradzaj pracowników i prowadź kampanie marketingowe wykorzystując proste rozwiązanie jakim są karty podarunkowe.

Kupuj hurtowo - zarządzaj jednym kliknięciem

Image
Karty podarunkowe circle k

Pełna elastyczność! Wybierz ilość i wartość kart podarunkowych, które najlepiej pasują do strategii Twojej firmy. Dzięki naszym rozwiązaniom, zawsze masz pełną kontrolę!

Chętnie pomożemy Ci znaleźć najlepszą ofertę i upewnić się, że wybierzesz najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I KUP

Image
zaproponuj nagrody

Idealny prezent

Jeśli szukasz łatwego sposobu na nagrodzenie swoich klientów, karty podarunkowe Circle K to idealne rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

Możesz wybrać kartę podarunkową przeznaczoną do wykorzystania na zakupy na naszych stacjach, tankowanie lub mycie samochodu. Jako klient biznesowy możesz udostępniać karty przedpłacone swoim pracownikom, partnerom biznesowym lub klientom.

Image
personalizuj hurtowo

Hurtowa personalizacja

Spraw by obdarowana osoba czuła się wyjątkowo wykorzystując personalizację. U nas możesz personalizować karty pojedynczo lub zbiorczo. Możesz wybrać projekt graficzny, funkcjonalności oraz wartości karty, a także oferty promocyjne jakie mają się na niej znaleźć.

Spersonalizowana karta podarunkowa to idealny sposób dla naszych klientów biznesowych na podarowanie pracownikom, partnerom biznesowym i klientom czegoś, co jest równie przemyślane, jak i przydatne.

Image
pełna elastyczność rozwiązań digitalowych

Pełna elastyczność

Wszystkie nasze karty są wirtualne, dzięki temu ich dostawa jest błyskawiczna i bezproblemowa. Możesz wysłać je bezpośrednio do odbiorcy lub do siebie, dzięki czemu karty możesz rozdysponować całkowicie według własnego uznania.

Jeśli wolisz, prześlij do nas plik zbiorczy ze szczegółami dostawy, a my zajmiemy się resztą, upewniając się, że karty podarunkowe dotrą bezpośrednio do każdego odbiorcy lub zostaną dostarczone do Ciebie.

Fuel Partners
Zarejestruj się
Profile
Zaloguj się

Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Nikt nie zna Twojej firmy lepiej niż Ty, więc jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniej oferty przedpłaconych kart podarunkowych i rozwiązania wpisującego się w strategię Twojej firmy, skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci wybrać idealne rozwiązanie.

Image
karty podarunkowe circle k

Wygoda bez ogaraniczeń

Zarządzanie kartami nigdy nie było tak łatwe - wystarczy wysłać dostęp do kart podarunkowych jednym kliknięciem, poprzez e-mail lub SMS.

Karty podarunkowe Circle K

 • Czym jest Karta podarunkowa Circle K?

  Karta podarunkowa Circle K idealnie nada się na prezent lub nagrodę. Zapewnij pracownikom, partnerom i klientom wygodne zakupy, tankowanie i korzystanie z myjni samochodowych. Nasze rozwiązanie pozwala w łatwy sposób spersonalizować kartę i przeznaczyć go na dodatek motywacyjny czy nagrodę. 
  Uniwersalna, z możliwością ponownego doładowania i stworzona po to, by sprawiać radość – Karta podarunkowa Circle K to najlepszy wybór. 

 • Jak mogę kupić Kartę podarunkową Circle K?

  Jeśli kupujesz Kartę podarunkową Circle K pierwszy raz: 

  1. Zarejestruj konto tutaj 
  2. Jeśli masz już aktywne konto zaloguj się za pomocą swoich danych logowania tutaj

   

  Aby kupić Kartę podarunkową Circle K: 

  1. Wejdź na stronę internetową Karty podarunkowej Circle K 
  2. Kliknij zakładkę „Kup kartę”. 
  3. Zostaniesz przekierowany(-a) na platformę biznesowych Kart podarunkowych Circle K w celu zamówienia karty i wykonania dodatkowych czynności. 

   

  Aby zamówić Kartę podarunkową Circle K przez Platformę biznesowych kart podarunkowych Circle K

  1. Zaloguj się na swoje konto. (link pod zaloguj) 
  2. Kliknij „Złóż nowe zamówienie”. 
  3. Będą dostępne dwie opcje zamówienia: 
  4. „Wyślij kartę bezpośrednio do odbiorcy.”
  5. „Wyślij zestawienie kart w pliku excel na wskazany adres mailowy.”

   

  Wirtualna Karta podarunkowa Circle K zostanie dostarczona na adres e-mail odbiorcy, który należy podać podczas składania zamówienia. 

 • Jaka jest różnica między pojedynczymi i zbiorczymi zamówieniami?

  Główną różnicą między pojedynczymi i zbiorczymi zamówieniami jest sposób dostarczenia kart. W przypadku wybrania pojedynczego zamówienia („Wyślij kartę bezpośrednio do odbiorcy.”) każda Karta podarunkowa Circle K zostanie wysłana w osobnej wiadomości e-mail. W tej opcji można również wybrać różne kwoty doładowania karty dla każdego z adresatów.

  Natomiast w przypadku wybrania zamówienia zbiorczego („Wyślij zestawienie kart w pliku excel na wskazany adres mailowy.”) otrzymasz plik zawierający kilka Kart podarunkowych Circle K, które możesz rozdysponować w zależności od potrzeb.  W tej opcji można wybrać tylko jedną wartość doładowania karty podarunkowej dla wszystkich kart.

  Podczas personalizacji Kart podarunkowych Circle 

 • Jak mogę zapłacić za zamówienie?

  Środki na platformie biznesowych kart podarunkowych Circle K można zasilić przelewem bankowym. 
  Możesz:
  •    wygenerować fakturę proforma na platformie biznesowych kart podarunkowych Circle K. Faktura będzie zawierać tytuł przelewu.
  •    Użyj podanego tytułu przelewu, aby przelać środki na platformę biznesowych kart podarunkowych Circle K

  Kartę podarunkową Circle K można zamówić na trzy sposoby:

  •    Najpierw przelej wybraną kwotę na platformę biznesowych kart podarunkowych Circle K. Poczekaj aż środki wpłyną na konto. Po zaktualizowaniu salda dostępnych środków każde zamówienie Karty podarunkowej Circle K złożone w ramach dostępnych środków zostanie zrealizowane, a karty aktywowane. Karty są gotowe do użycia.
  •    Najpierw przelej wybraną kwotę na platformę bizne

 • Czy mogę zmienić dane kontaktowe adresata na kartach, które zostały już zakupione?

  Możesz zaktualizować dane kontaktowe adresata, w tym adres e-mail, na który zostanie wysłana Karta podarunkowa Circle K. Aby dokonać tej zmiany, wykonaj następujące kroki: 

  1.    Zaloguj się na  platformę kart podarunkowych Circle K 
  2.    Przejdź do pulpitu „Zamówienia”. 
  3.    Kliknij zamówienie, które chcesz edytować. 
  4.    Kliknij ikonę w sekcji „Opcje”. 
  5.    Wybierz Kartę podarunkową Circle K z listy kart. 
  6.    Edytuj informacje o adresacie. 

Jeżeli masz pytania, zapraszamy do przeczytania sekcji najczęściej zadawanych pytań.

Karty podarunkowe Circle K - regulamin