Image
pro card

Pro Card

Karta z odroczonym terminem płatności na terenie Polski

Gramy w otwarte karty

Karta paliwowa Circle K PRO Card to wygodne rozwiązanie, które pozwoli obniżyć całkowite koszty twojej firmy. To możliwość dokonywania transakcji na prawie 400 stacjach na terenie całego kraju. Służy do regulowania należności za paliwa, oleje, myjnie, akcesoria samochodowe i inne artykuły dostępne na stacji.

Karty paliwowe Circle K pomagają zmniejszyć koszty utrzymania floty poprzez odroczony termin płatności, bieżącą kontrolę wydatków, redukcję liczby faktur oraz zniżki dla klientów biznesowych.

Karta flotowa oznacza wygodę i... rabaty! Dostajesz je nie tylko na paliwo, ale również na usługi myjni i produkty dostępne na stacji.

Fuel Partners
 • MINIMUM WYMAGAŃ I FORMALNOŚCI

  Dowiedz się więcej

  Dla klientów Pro Card staraliśmy się ograniczyć formalności i wymagania do absolutnego minimum! Wystarczy, że spełniasz 2 warunki i możemy przejść dalej!

  1. Prowadzisz działalność gospodarczą min. 6 miesięcy

  2. Nie figurujesz w żadnym rejestrze dłużników (np. KRD)

  3. Planujesz tankować min. 500l miesięcznie na stacjach Circle K

  Jeżeli nie spełniasz tych warunków mamy dla Ciebie inne rozwiązanie! Zobacz.

   

Document
 • Zbiorcza faktura

  Dowiedz się więcej

  Za każdą transakcję dokonaną na stacjach Circle K przy użyciu karty Pro Card otrzymasz 2 zbiorcze faktury. Dokumenty te będą dostępne do pobrania w formacie PDF z panelu klienta. Jeśli potrzebujesz innego rozwiązania, wystarczy zgłosić to naszemu przedstawicielowi handlowemu, a postaramy się dostosować do Twoich wymagań w miarę naszych możliwości.

  Jeśli w Twojej firmie korzystasz z więcej niż 1 karty, transakcje zostaną graficznie rozdzielone i przypisane do odpowiednich kart.

Discount
Cash Payment
 • ZERO UKRYTYCH PROWIZJI I BRAK OPŁAT

  Dowiedz się więcej

  U nas wszystko jest jasne!

  Decydując się na kartę paliwową Pro Card o wszystkich opłatach dowiesz się na samym początku! Jedyne koszty jakie ponosisz to jednorazowa opłata startowa do 10 zł za kartę oraz miesięczna opłata za kartę do 3zł.

  Jeżeli spotkałeś się z pobieraniem prowizji od transakcji, faktury czy za zakupy produktów niepaliwowych nie martw się. U nas nie znajdziesz, żadnych ukrytych kosztów! 

  Ewentualne opłaty, z którymi możesz się spotkać dotyczą dodatkowych, specjalistycznych raportów i zestawień wykonywanych wg Twojej specyfikacji - ceny znajdziesz w cenniku będącym załącznikiem do regulaminu.

   

CES 5
 • Kontrola nad wydatkami i kartami

  Dowiedz się więcej

  Nasze rozwiązanie umożliwia pełną kontrolę nad wydatkami oraz ograniczenie całkowitych kosztów transportu.

  Karty paliwowe Circle K pozwalają na wgląd w każdą transakcję online, przez 24 godziny na dobę. Po zalogowaniu się do panelu klienta na stronie www.kartypaliwowe.pl, możesz:

  • Sprawdzić wszystkie transakcje,
  • Uzyskać informacje dotyczące ilości zakupionego paliwa, miejsca tankowania oraz liczby przejechanych kilometrów,
  • Sprawdzić stan bieżących zobowiązań i wystawionych faktur wraz ze specyfikacją,
  • Pobrać faktury elektroniczne z ostatnich 12 miesięcy,
  • Sprawdzić liczbę aktywnych kart w firmie,
  • Zamówić lub zablokować wybrane karty,
  • Sprawdzić i modyfikować limity transakcyjne na poszczególnych kartach,
  • Pobrać wszystkie informacje w formie raportów.

  Bezpieczeństwo ma dla nas najwyższe znaczenie. Każda karta jest zabezpieczona indywidualnym kodem PIN i posiada nowoczesne mechanizmy ochronne oraz pasek magnetyczny o zwiększonej odporności na uszkodzenia. Dzięki wprowadzeniu dodatkowych opcji, które można dostosować do preferencji klienta, takich jak podawanie numeru rejestracyjnego pojazdu czy stanu licznika podczas akceptacji transakcji, masz pełną kontrolę nad wszystkimi operacjami.

  Każda karta posiada również limity transakcyjne dzienne, tygodniowe i miesięczne. Limity te są ustalane i modyfikowane przez Ciebie zgodnie z indywidualnymi potrzebami i możliwościami Twojej firmy.

Gift Card
 • IM WIĘCEJ TANKUJESZ TYM WIĘCEJ ZYSKUJESZ

  Dowiedz się więcej

  Jeżeli zdecydujesz się na naszą kartę paliwową Pro Card lub Routex możesz dołączyć także do naszego programu lojalnościowego dla klientów biznesowych!

  Za każde 500l paliwa otrzymasz bon w wysokości 10zł do wykorzystania na dowolne zakupy na naszych stacjach. Dodatkowo co 6 płyn do spryskiwaczy otrzymasz gratis, a kawę zawsze kupisz 20% taniej!

  Przeczytaj więcej o programie EXTRA.

   

TCO-CustomerServices
Image
przekonaj się, że warto

Działamy?

Od twojej własnej karty paliwowej dzieli cię już tylko kilka kroków! Wypełnij formularz i ciesz się zniżkami w Circle K. Minimalny okres prowadzenia działalności, konieczny do uzyskania karty, to 6 miesięcy.