Image
easy card
Image
easy card
circle k extra i karty paliwowe

Korzystasz z karty flotowej Circle K Polska, Europe lub PRO Card i jednocześnie z karty EXTRA?

Sprawdź jakie nowe, lepsze korzyści przygotowaliśmy dla Uczestników programu Circle K EXTRA za zakup paliwa z kartą EXTRA i kartą flotową Circle K!
Image
tankuj i odbieraj

Dla uczestników programu Circle K EXTRA przygotowaliśmy dodatkowe korzyści za zakup paliwa z kartą Circle K Polska, Circle K Europe (Routex) lub Circle K PRO Card: bony wartościowe do wykorzystania na stacjach Circle K. 

Jak je otrzymać? To proste! 

Pamiętaj aby przy każdym zakupie paliwa na naszych stacjach, zeskanować kartę lojalnościową Circle K EXTRA i opłacić transakcje kartą flotową Circle K Polska, Circle K Europe lub Circle K PRO Card.

Dzięki temu, każdy litr paliwa będzie zliczony na Twoim koncie lojalnościowym. Po zebraniu 500l paliwa, na adres e-mail podany przy rejestracji w programie lojalnościowym Circle K EXTRA prześlemy bon wartościowy w formie elektronicznej. Zależy nam abyś jak najszybciej otrzymał prezent, dlatego bony będziemy wysyłali nawet co tydzień!

Bon możesz wykorzystać na zakupy na stacjach Circle K!

Litry zliczamy kwartalnie. Litry zebrane w danym kwartale nie przechodzą na następny kwartał. 

Image
500 litrów 10 złotych do sklepu

Chcesz więcej? Nie ma problemu!

Wystarczy, że dodasz swoją kartę flotową do aplikacji Circle K Extra i otrzymasz dodatkowe benefity w postaci stałego rabatu -20% na kawę. To nie wszystko! Dodatkowo co 6 płyn do spryskiwaczy gratis.

 

Jak dodać kartę paliwową do konta Extra?

Aby dodać kartę paliwową do konta zaloguj się do serwisu EXTRA i w edycji danych (prawy górny róg) wybierz 'Dodaj kartę bankową lub lojalnościową', a następnie podaj numer karty flotowej. Pamiętaj, że status zostanie zmieniony po 24h.

Credit Card
Chcesz więcej?

Promocja może być łączona z promocją Tranzyt 10 (Bon Tir)

Regulamin Zbieraj litry z Circle K EXTRA i EXTRA PRO (obowiązuje od 20.02.2023)

Kliknij, aby wyświetlić