Image
Dostawy hurtowe
Image
Dostawy hurtowe
Dostawy hurtowe

Dostarczamy jakość

Realizujemy hurtowe dostawy oleju napędowego i benzyny do odbiorców przemysłowych. Z nami masz gwarancję najwyższej jakości produktu i pewnego źródła pochodzenia!

Zapewniamy zgodność parametrów technicznych z polską i europejską normą oraz bezpieczeństwo dostaw gwarantowane przez międzynarodowy koncern paliwowy. Mamy kilkadziesiąt lat doświadczenia na rynkach Europy Zachodniej i każdego dnia wykorzystujemy je, aby zapewnić naszym klientom profesjonalną, kompleksową obsługę.

Stawiamy na jakość

Wspólnie odnajdujemy idealne rozwiązania dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Dzięki szybkiej i terminowej realizacji dostaw zawsze jesteśmy na czas, a ty... zyskujesz! Dostarczamy czyste paliwo doskonale wyposażonymi, bezpiecznymi cysternami i oferujemy możliwość dostaw kombinowanych (dostawy kilku produktów jednocześnie), a także możliwość łączenia dostaw z innymi odbiorcami.

Dopasowujemy się do twojej firmy

Ofertę dostosowujemy indywidualnie do każdego klienta. Wierzymy, że partnerskie podejście w połączeniu z rzetelną i uczciwą informacją pozwala zbudować trwałe biznesowe relacje, dzięki którym współpraca przebiega jeszcze sprawniej.

Jak możemy ci pomóc?

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, zapewniamy stałą opiekę konsultanta. Masz dostęp do pełnej informacji o dostawie oraz fachowe wsparcie w kwestiach technicznych. Chętnie też doradzimy przy zakupie instalacji i urządzeń magazynujących.

Image
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

Napisz do nas list, maila lub zadzwoń.

Dział Sprzedaży Hurtowej Paliw
Circle K Polska Sp. z o.o.
ul. Puławska 86
02-603 Warszawa
Tel. 22 255 22 55

E-mail: paliwa@circlekeurope.com