Image
dołącz do Circle K

PALIWO DLA TWOJEGO BIZNESU

zmniejsz całkowite koszty transportu

Biznes na prowadzeniu

Prowadzisz biznes? W Circle K mamy rozwiązania idealne dla Ciebie! Sprawdź, jak pomagamy klientom biznesowym zmniejszyć koszty transportu i... wysunąć się na prowadzenie.

Wiemy, że całkowite koszty transportu to nie tylko cena paliwa – musisz do niej doliczyć wszystkie, nawet niewielkie wydatki, które łatwo przeoczyć. Z nami cały ten proces staje się łatwiejszy!

Zawsze widzimy pełny obraz i oferujemy unikalne, kompleksowe rozwiązanie, które pomaga klientom biznesowym zmniejszyć koszty transportu. Pomagamy osiągnąć przewagę i zwiększyć wydajność.

Image
extra

Karty paliwowe

Zobacz jakie korzyści oferujemy dla naszych stałych stałych klientów!
Dołącz do programu lojalnościowego Extra i ciesz się super rabatami, promocjami i bonami do wykorzystania na naszych stacjach.

Image
Najczęściej zadawane pytania

Jesteśmy dla Ciebie

Natychmiastowa pomoc w niestandardowych sytuacjach i profesjonalne wsparcie obsługi klienta 24/7 to jednak z naszych wielu mocnych stron!
Nasi doświadczeni konsultanci znajdą indywidualne rozwiązanie dla Twojej firmy.

Image
ff

Najlepszej jakości paliwo

Z nami dojedziesz dalej! Paliwa miles® gwarantują większy zasięg bez dodatkowych kosztów. Zawierają pakiet dodatków uszlachetniających – abyś mógł dojechać do 3% dalej na każdym litrze paliwa.

Image
Sieć

Sieć

Koniec ze zjeżdżaniem z trasy w poszukiwaniu stacji w różnych krajach! Karta paliwowa Circle K zapewnia dostęp do rozległej sieci pełnoobsługowych i automatycznych stacji zarówno w Polsce jak i w 29 innych krajach w Europie.

Image
oo

Łatwe i smaczne wizyty

Nasze stacje są gotowe na wszystko. Bogate menu, strefy odpoczynku, bezpłatne wi-fi i gniazdka do ładowania telefonów to tylko niektóre z udogodnień, które przygotowaliśmy dla kierowców zmęczonych podróżą.

Image
Myjnia

Myjnia

Nasze nowoczesne maszyny myjące wykorzystują elektroniczne sensory, które wyczuwają kształt samochodu. Starannie skalibrowane, miękkie szczotki dokładnie usuwają wszelkie zabrudzenia, jednocześnie dbając o lakier.