Image
ff
Image
ggg

Biznes na prowadzeniu

Prowadzisz biznes? W Circle K mamy rozwiązania idealne dla Ciebie! Sprawdź, jak pomagamy klientom biznesowym zmniejszyć koszty transportu i... wysunąć się na prowadzenie.
Image
kkk

Wiemy, że całkowite koszty transportu to nie tylko cena paliwa – musisz do niej doliczyć wszystkie, nawet niewielkie wydatki, które łatwo przeoczyć. Z nami cały ten proces staje się łatwiejszy!

Zawsze widzimy pełny obraz i oferujemy unikalne, kompleksowe rozwiązanie, które pomaga klientom biznesowym zmniejszyć koszty transportu. Pomagamy osiągnąć przewagę i zwiększyć wydajność.

Image
special offer

Otrzymaj specjalną ofertę na kartę paliwową!

Wypełnij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy Ci najlepszą ofertę karty paliwowej skrojoną na Twoje potrzeby!
Image
ll

Circle K PRO to:

Image
Karty i usługi

Karty paliwowe

Nasze karty zapewniają dostęp do wysokiej jakości towarów i usług, a ich kosztami możesz zarządzać przez internet. W trosce o bezpieczeństwo możesz w każdej chwili zabezpieczyć kartę lub ustawić limit transakcji.

Image
Najczęściej zadawane pytania

Przyjazna i kompetentna obsługa

Natychmiastowa pomoc w niestandardowych sytuacjach, profesjonalne wsparcie obsługi klienta 24/7. Nasi doświadczeni konsultanci znajdą indywidualne rozwiązanie dla twojej firmy.

Image
ff

Najlepszej jakości paliwo

Z nami dojedziesz dalej! Paliwa miles® to udoskonalone benzyny i oleje napędowe, które gwarantują większy zasięg bez dodatkowych kosztów. Zawierają pakiet dodatków uszlachetniających – abyś mógł dojechać do 3% dalej na każdym litrze paliwa.

Image
Sieć

Sieć

Koniec ze zjeżdżaniem z trasy w poszukiwaniu stacji w różnych krajach! Karta paliwowa Circle K zapewnia dostęp do rozległej sieci pełnoobsługowych i automatycznych stacji w Polsce i Europie.

Image
oo

Łatwe i smaczne wizyty

Nasze stacje są gotowe na wszystko. Bogate menu, strefy odpoczynku, bezpłatne wi-fi i gniazdka do ładowania telefonów to tylko niektóre z udogodnień, które przygotowaliśmy dla kierowców zmęczonych podróżą.

Image
Myjnia

Myjnia

Nasze nowoczesne maszyny myjące wykorzystują elektroniczne sensory, które wyczuwają kształt samochodu. Starannie skalibrowane, miękkie szczotki dokładnie usuwają wszelkie zabrudzenia, jednocześnie dbając o lakier.