Image
EXTRA
Image
extra
Zbieraj litry z EXTRA

Zbieraj litry z EXTRA na Circle K

Jedziemy i zbieramy dalej! Uwielbiacie tę promocję, a my uwielbiamy robić Wam miłe niespodzianki. 25 sierpnia rusza kolejna edycja promocji "Zbieraj litry z EXTRA".

Zliczamy litry ze wszystkich tankowań – i tych dużych i tych małych 😊

Już po zebraniu 50 litrów otrzymasz voucher z rabatem na paliwo a po zebraniu 100 litrów umyjesz samochód gratis. Tak więc, ruszaj w drogę z kartą EXTRA i tankuj na Circle K, aby jak najszybciej odebrać nagrodę.

Promocja trwa od 25 sierpnia do 16 listopada. W tym czasie możesz otrzymać 4 vouchery z rabatem na paliwo do -15gr/l oraz 2 vouchery na bezpłatną myjnię!

U nas każdy zatankowany litr przybliża Cię do otrzymania nagrody!

Image
4 edycja promocji Zbieraj litry

Przyjedź już dzisiaj na Circle K i zacznij zbierać litry z EXTRA!

Zasady promocji „Zbieraj litry z EXTRA”

Image
extra

Po zebraniu 50 litrów, otrzymasz voucher ze zniżką 10 gr na dowolne paliwo miles i SupraGas lub 15 gr na dowolne paliwo milesPLUS do wykorzystania przy kolejnym tankowaniu. W czasie promocji możesz otrzymać aż 4 vouchery na tańsze tankowanie.

Image
myjnia

Po zebraniu 100 litrów otrzymasz dodatkowo prezent – voucher na bezpłatną myjnię (program „Podstawowy”). W czasie promocji możesz otrzymać 2 vouchery na umycie auta gratis.

Aby wykorzystać voucher, należy przed dokonaniem płatności zeskanować kartę EXTRA i poinformować pracownika stacji o chęci odebrania rabatu.

 

  • Tankuj i pamiętaj, aby przy płatności okazać swoją kartę Circle K EXTRA!
  • Zebrane litry są widoczne na Twoim koncie w zakładce „Moje transakcje” oraz na stronie z Twoim indywidualnym licznikiem (link otrzymasz w wiadomości e-mail z podsumowaniem zebranych litrów - upewnij się, że masz wyrażoną zgodę na komunikację e-mail i podany poprawny adres). 
  • Otrzymany voucher będzie widoczny na Twoim koncie EXTRA oraz w aplikacji w ciągu 48h od spełnienia warunków promocji.
  • Otrzymany voucher możesz użyć do końca kolejnego miesiąca

Regulamin promocji od 25.08.2021

Kliknij, aby wyświetlić

Regulamin promocji od 08.07.2021

Kliknij, aby wyświetlić