Image
marvel
Image
mm
SUPERMOCNA KOLEKCJA

Zbierz niesamowitą kolekcję!

Superbohaterowie zawsze byli wokół nas, ale pierwszy raz są... aż tak blisko. Bo teraz na Circle K superkolekcja dla wszystkich fanów i fanek Marvela!

Już 8 września wspaniała kolekcja pojawi się na stacjach Circle K. Tankuj i zbieraj tarcze Shieldz oraz znaczki, aby zdobyć wyjątkowe maskotki i superkubki. Zbierz całą kolekcję!

Image
mm

Gdy tankujesz lub robisz zakupy w Circle K, dostajesz znaczki. Zbierz 6 i złap rabat na rzeczy z Supermocnej Kolekcji! Herbata z Iron Manem? Własny Spider-Man do tulenia i zabawy? Już za chwilkę w Twoich rękach!

Psst! Jak zawsze coś ekstra mamy dla klubowiczów Circle K EXTRA: rabat dostaniesz już przy 5 znaczkach – kubek czy maskotka zaraz będą Twoje!
 

Image
hh

Wzory kubków:

Wzory maskotek:

Wraz ze znaczkami otrzymasz saszetki z Shieldz – czekają na Ciebie aż 24 wzory! Kolekcjonuj, graj z przyjaciółmi, wygrywaj! Możecie walczyć jak superbohaterowie: wystarczy zaczepić jedną tarczę o drugą, by odkryć szereg sposobów zabawy. Zobacz, kto strzeli dalej, wyżej albo szybciej. Niech wygra najlepszy!

Image
jj
Image
hh

Połącz Shieldz

Złap po jednej tarczy Shieldz w dłoń (między kciuk a palec wskazujący) i ustawiając je prostopadle do siebie, połącz je dzięki wycięciom.

Image
hh

Game on!

Jedną tarczę Shieldz trzymaj mocno, drugą delikatnie naciągnij i wypuść!

Image
ee

Praktyka czyni mistrza!

Nie poddawaj się i ćwicz, a z każdą kolejną próbą będzie Ci szło coraz lepiej. Aby gra była jeszcze ciekawsza, strzelaj do celu z tyłu albumu kolekcjonerskiego!

Przenieś swoją kolekcję Shieldz na wyższy wymiar i złap jeszcze nasz album kolekcjonerski, pełen ciekawostek i informacji o superbohaterach! To prawdziwa gratka dla fanów uniwersum – ożywa przy przy użyciu aplikacji.

A skoro o aplikacji mowa... czy już ją masz?

Jeszcze nie?! 😲 Omija Cię najlepsza część zabawy! Pobierz apkę Shieldz i odblokuj materiały specjalne, zeskanuj wszystkie tarcze oraz strony w albumie i odszukaj ukryte efekty, odznaki oraz filtry do zdjęć. So much fun!

Image
ff
Image
ss

AppStore

Aplikację mobilną Shieldz w wersji na iOS znajdziesz tutaj:

Image
aa

Google Play

Aplikację mobilną Shieldz w wersji na Android znajdziesz tutaj:

This content was blocked due to cookie consent personal settings.

Allow marketing cookies

Miłego kolekcjonowania... i oczywiście: superbohaterowie, łączmy się – do zobaczenia na Circle K!

Regulamin promocji Supermocna Kolekcja

Kliknij, aby wyświetlić