Image
banner 3
Image
summer mobille

Summer Games w Circle K!

Czy jesteś gotowy na ekscytującą przygodę, w trakcie której możesz wygrać wspaniałe nagrody? Naszą nową gra mobilna zapewni Ci codzienną dawkę zabawy i szansę na wygranie fantastycznych nagród. Ale to nie wszystko, co przygotowaliśmy dla Ciebie w te wakacje! Przedstawiamy Ci naszą nową zdrapkę z rabatami do Circle K, która otwiera drzwi do niezwykłych oszczędności na Twoje ulubione produkty!

Wiemy, że tęskniliście za naszymi grami mobilnymi! W te wakacje czekają Was ponad dwa miesiące codziennej grywalizacji, w trakcie której możecie wygrać tysiące nagród, a dodatkowo, raz w tygodniu voucher o wartości  300 złotych na paliwo! Mało? Przygotowaliśmy coś extra :) Poza grą w naszej aplikacji codziennie znajdziecie jeszcze zdrapkę z rabatami na produkty do naszego sklepu! Kawę, Hot Doga i wiele innych kupicie nawet z 30% rabatem!

Jak zagrać w naszą grę? Ściągnij naszą apkę, kliknij w baner i rozpocznij zabawę!

W tej edycji nagrody trafią do Twojego portfela nagród, który znajdziesz pod tym samym banerem w aplikacji Circle K.

Jak to wygląda krok po kroku?

  • Rejestrujesz się w grze!
  • Codziennie  zdrapujesz gwarantowany rabat, potem przechodzisz do gry, gdzie możesz zgarnąć darmowego Hot Doga, słodycze, napoje i wiele innych!
    Wszystkie rabaty i nagrody wpadają do Portfela w aplikacji
  • Następnego dnia sprawdź w portfelu, czy udało Ci się wygrać!
  • Raz w tygodniu, gracz z najwyższym wynikiem na maila podanego przy rejestracji otrzyma voucher o wartości 300 złotych na paliwo!

 

Gotowi do Summer Games?

 

Image
gry