10 gr/l rabat na paliwo

Kupując paliwo milesPLUS® z kartą EXTRA Club otrzymasz 10 gr/l rabatu. Promocja obowiązuje do 16 maja 2018.

Rabat na paliwo z kartą EXTRA

Rabat dotyczy paliw:

Dzięki paliwom milesPLUS®  silnik zyskuje nie tylko większą moc i przyspieszenie, ale również wydobywa czysty, niczym instrument, dźwięk.

Dobitnie pokazuje to nasz film z udziałem amerykańskiej śpiewaczki sopranowej Jenufy Gleich, która wspólnie z „samochodową orkiestrą” interpretuje słynny utwór „Walkiria” Richarda Wagnera.

Jednocześnie nasze paliwa wspiera sportowy team Circle K - Tomasz Kuchar i Karolina Pilarczyk.

Tomasz Kuchar jest profesjonalnym kierowcą rajdowym i wyścigowym. Ma na swoim koncie między innymi ponad 20 tytułów Mistrza i V-ce Mistrza Polski. Jest aktualnym Mistrzem Polski w Rallycrossie w najmocniejszej kategorii SuperCars. Jak sam mówi jest najszczęśliwszą osobą na świecie, ponieważ poza sportem zajmuje się samochodami także zawodowo, realizując szkolenia dla kierowców w podwarszawskim, najnowocześniejszym w Europie ośrodku doskonalenia techniki jazdy DriveLand. Prywatnie pilot samolotowy i śmigłowcowy.

Karolina Pilarczyk to pierwsza kobieta w Polsce, która została profesjonalnym kierowcą driftingowym, należąca do grona najlepszych zawodniczek tej dyscypliny na świecie. Jest podwójną Mistrzynią Europy w lidze kobiet, zdobyła tytuły „Queen of Europe” 2016 i 2017. Karolina posiada jeden z najpotężniejszych samochodów i jest właścicielką jednego z najbardziej rozpoznawalnych zespołów driftingowych w Europie.
 

Regulamin'Rabat na paliwa milesPLUS' 2018_03_18,0.pdf

Zamknij

Zmień język