Motor Opera

Dzięki paliwom milesPLUS®  silnik zyskuje nie tylko większą moc i przyspieszenie, ale również wydobywa czysty, niczym instrument, dźwięk.

Dobitnie pokazuje to nasz film z udziałem amerykańskiej śpiewaczki sopranowej Jenufy Gleich, która wspólnie z „samochodową orkiestrą” interpretuje słynny utwór „Walkiria” Richarda Wagnera.

10 gr/l rabat z kartą EXTRA Club na wszystkie paliwa milesPLUS® do 15 maja. Dowiedz się więcej>>

Nasze paliwa wspiera sportowy team Circle K - Tomasz Kuchar i Karolina Pilarczyk.

Karolina Pilarczyk Tomasz Kuchar paliwa milesPLUS

Tomasz Kuchar jest profesjonalnym kierowcą rajdowym i wyścigowym. Ma na swoim koncie między innymi ponad 20 tytułów Mistrza i V-ce Mistrza Polski. Jest aktualnym Mistrzem Polski w Rallycrossie w najmocniejszej kategorii SuperCars. Jak sam mówi jest najszczęśliwszą osobą na świecie, ponieważ poza sportem zajmuje się samochodami także zawodowo, realizując szkolenia dla kierowców w podwarszawskim, najnowocześniejszym w Europie ośrodku doskonalenia techniki jazdy DriveLand. Prywatnie pilot samolotowy i śmigłowcowy.

Karolina Pilarczyk to pierwsza kobieta w Polsce, która została profesjonalnym kierowcą driftingowym, należąca do grona najlepszych zawodniczek tej dyscypliny na świecie. Jest podwójną Mistrzynią Europy w lidze kobiet, zdobyła tytuły „Queen of Europe” 2016 i 2017. Karolina posiada jeden z najpotężniejszych samochodów i jest właścicielką jednego z najbardziej rozpoznawalnych zespołów driftingowych w Europie.

Zamknij

Zmień język