Gumiaczki

Zatankuj 25l paliwa lub zrób zakupy za minimum 10 zł na stacjach Circle K lub Statoil i odbierz Gumiaczka. Zakup usługi myjni Premium lub Premium ShineTecs® upoważnia do odbioru dodatkowej figurki.
Promocja nie działa na stacjach Statoil 1-2-3 oraz Circle K Express (tam też nie działa program lojalnościowy Circle K EXTRA Club).
Pamietaj, że promocja dotyczy tylko zakupów z kartą EXTRA Club. Jeśli nie należysz do EXTRA Club, poproś o kartę pracownika stacji i dołącz do EXTRA Club.
Promocja trwa od 23 sierpnia do 11 października 2017 lub do wyczerpania zapasów Gumiaczków na danej stacji paliw.

Gumiaczki to wyprodukowane w Japonii, wyłącznie z lokalnych, ekologicznych materiałów, gumki do ścierania ołówków. Unikatowe figurki Iwako wykonano z elementów w różnych kolorach.
Można je łatwo demontować i zestawiać na nowo. 20 dostępnych zwierzątek umożliwia stworzenie kilkuset różnych kombinacji, dostarczając mnóstwa uciechy najmłodszym.
Gumiaczki nie zawierają PVC, ftalanów, lateksu i nadają się do recyclingu. Spełniają wszystkie międzynarodowe standardy bezpieczeństwa i ochrony środowiska: wymogi dyrektywy unijnej EN71, dotyczącej bezpieczeństwa zabawek (znak CE), posiadają Amerykańskie Certyfikaty bezpieczeństwa - CPSIA , ASTM.
Ze względu na małe elementy, przeznaczone dla dzieci od lat 3.

Regulamin Akcji promocyjnej „Gumiaczki”.pdf

Zamknij

Zmień język