Praca w biurze

Naszym celem jest szybka i przyjazna obsługa. Ułatwianie spraw jest dla nas celem we wszystkich obszarach naszej działalności. Różne stanowiska pracy w biurze służą wspieraniu funkcjonowania stacji i zapewnianiu szybkiej i przyjaznej obsługi klienta.

 

Możesz wybierać spośród wielu ścieżek kariery, aby rozwijać się i osiągnąć sukces zawodowy. Stanowimy globalny zespół, złożony z kompetentnych, dobrze wykształconych i ambitnych pracowników o wszelkich specjalizacjach.

Dołączając do nas, zyskasz możliwości rozwoju w swojej specjalności i od samego początku będziesz miał spory wpływ na bieg spraw. W zamian za Twoją energię, zaangażowanie i ambicję oferujemy ci pozytywną, wspierającą atmosferę i zespołowego ducha pracy z ludźmi, których motywuje do działania wspólny cel: „aby uczynić życie naszych klientów łatwiejszym”.

Oferujemy możliwości kariery w Dziale Marketingu, Komunikacji, Zasobów Ludzkich, Sprzedaży, Finansów, IT i Operacyjnym.

Chcesz pracować w naszym biurze? Możemy Ci zaoferować:

Dynamiczne miejsce pracy

Praca w rozwijającej się firmie detalicznej oznacza, że musisz szybko dostosowywać się do zmian. Rzeczy dzieją się u nas błyskawicznie, a zmiana stanowi nieodłączną część naszej firmowej podróży. To wymaga od wszystkich elastyczności, ale mocno wierzymy, że działając razem, możemy osiągnąć cuda.

Ciągły rozwój

Kariera nie zawsze musi oznaczać mozolnego wchodzenia na kolejne, z góry wyznaczone stopnie – u nas możesz stać się ekspertem w swojej własnej specjalności i całkiem szybko zająć wyższe stanowisko. Zindywidualizowane szkolenia i ambitni koledzy, którzy są prawdziwymi profesjonalistami, pomogą Ci w Twojej drodze.

Pracę w globalnej firmie

Jesteśmy firmą o światowym zasięgu oferującą możliwości międzynarodowej kariery. Będziesz współpracował z zespołami z całej organizacji, wspólnie dążąc do realizacji naszego celu. Chcemy, żebyś miał do pomocy najlepsze narzędzia, procesy i współpracowników.

Pracodawcę, który troszczy się o pracowników

Pracownicy są naszym najważniejszym zasobem i okazujemy im dużo zaufania. W zamian za zaangażowanie, energię i ambicję oferujemy im możliwość robienia tego, w czym są najlepsi. Doceniamy wysiłek naszych pracowników, dzięki czemu jesteśmy postrzegani jako pracodawca, który dba o swój personel.

LUBISZ poznawać nowych ludzi?

Witamy w raju.

Zamknij

Zmień język