Produkty i usługi

Stacje Circle K oferują nie tylko paliwo, ale są najlepszym przystankiem po drodze, gdzie w spokoju możesz napić się kawy, zjeść ciastko lub coś ciepłego. Na stacjach Circle K znajdują się również myjnie, wypożyczalnie przyczep oraz inne usługi motoryzacyjne.

Made To Go
Made To Go to wspólna marka żywności oferowana na stacjach Circle K. Ciepłe i zimne przekąski od najlepszych dostawców w kraju zapewnią spokojną podróż. Szczególnie polecamy aromatyczną kawę oraz Hot Dogi z nowymi smakami kiełabasek i ogromnym wyborem dodatków.

Myjnie
W naszych myjniach oferujemy 4 różne programy oraz nowoczesne urządzenia czyszczące - dokładne i jednocześnie przyjazne dla lakieru.

Wypożyczalnia przyczep
Musisz pilnie przewieźć większy ładunek, ale nie posiadasz własnej przyczepki? Skorzystaj z wypożyczalni przyczep na najbliższej stacji Circle K.

Pozostałe usługi
Na stacjach Circle K znajdują się również: bankomaty, darmowe Wi-Fi, punkty Lotto, InPost, przewijaki dla niemowląt, prysznice oraz wiele, wiele innych udogodnień niezywkle przydatnych podczas krótszych i dłuższych podróży.
Szczegółowe informacje o usługach dostępnych na stacji, można znaleźć klikając "Otwórz" przy Wyszukiwaniu zaawansowanym.

Zamknij

Zmień język