Statoil zmienia nazwę na Circle K

Od maja 2017 wszystkie stacje Statoil zmieniają nazwę na Circle K. Jesteśmy częścią globalnej sieci ze stacjami i pracownikami w 23 krajach na całym świecie. Transformacja naszych stacji na Circle K potrwa w Polsce do końca 2017 roku. Spotkasz tam tych samych, przyjaznych pracowników stacji oraz dostaniesz te same, doskonałe produkty, do których jesteś przyzwyczajony.
Statoil.pl jest teraz Circlek.pl

Ważne przy zmianie naszej nazwy:

  • Zmieniliśmy się, ale pozostajemy w tych samych miejscach, z tymi samymi przyjaznymi pracownikami, wysokiej jakości paliwem oraz zróżnicowaną oferta gastronomiczną i innymi rzeczami, które są ważne dla podróżujących ludzi.
  • Żadne umowy, warunki nie ulegają zmianie.
  • Nasz program lojalnościowy zmienia tylko nazwę na Circle EXTRA Club. Punkty pozostają nadal ważne i są ważne przez 3 lata od ich wydania.
  • Karty Statoil są stale ważne, choć stopniowo będą wymieniane.

O firmie:
Firma Circle K Polska (przed 1 kwietnia 2016 r.: Statoil Fuel & Retail Polska) obecna jest na polskim rynku od 1992 r. i prowadzi sieć 350 stacji paliw na terenie całej Polski. Sieć ta obejmuje flagowe stacje własne, stacje segmentu ekonomicznego oraz stacje franczyzowe. Od 2012 r. właścicielem spółki Circle K Polska jest kanadyjska firma Alimentation Couche-Tard Inc.(Couche-Tard), jedna z największych na świecie firm działających w obszarze handlu detalicznego, w formacie convenience. Prowadzi ona działalność w Ameryce Północnej, Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. Ta kanadyjska firma posiada na świecie około 12 000 sklepów typu convenience i stacji paliw oraz zatrudnia ponad 100 000 pracowników. Akcje Alimentation Couche –Tard notowane są na giełdzie w Toronto (TSE).
Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://corpo.couche-tard.com/en/

Szczegółowych informacji udziela:
Krystyna Antoniewicz-Sas,
Dział Komunikacji
e-mail: Krystyna.Antoniewicz-Sas@circlekeurope.com  
tel. (0-22) 564 0 305

W filmie zamieszczonym poniżej znana youtuberka Paulina Mikuła radzi na swoim kanale "Mówiąc inaczej" (odc. 86) jak wymawiać nazwy marek, między innymi "CIrcle K". Polecamy gorąco!

Logotyp Circle K

To jest nasz logotyp. Podstawowa zasada jego stosowania w materiałach drukowanych jest taka, że musi się on znaleźć w prawym dolnym rogu na białym tle.

Zamknij

Zmień język