Image
food
Image
Nasze menu
Jedzenie w równowadze

Z czym to się je

Dbamy o zrównoważony rozwój we wszystkim, co robimy. Podchodzimy odpowiedzialnie do każdego aspektu naszych działań, także tych... od kuchni – czyli naszej oferty gastronomicznej.

Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami żywności, dzięki czemu wiemy, że nasze produkty pochodzą z racjonalnie uprawianych gospodarstw, a my wspieramy ich rozwój. Redukujemy zużycie plastiku i poszerzamy ofertę jedzenia wege. Każdego dnia podnosimy swoje standardy, aby krok po kroku zmieniać świat na lepsze.

Rainforest Alliance to certyfikat, dzięki któremu wiesz, że plantacje (np. kawy) wspierają ochronę lasów deszczowych i dbają o swoich pracowników oraz ich rodziny.

Kupując produkty oznaczone symbolem z zieloną żabą, mamy pewność, że powstały one w sposób przyjazny dla środowiska. Bez niszczenia lasów, zanieczyszczania wód i gleb czy niekorzystnego wpływu na zwierzęta.

Zielona żaba wpisuje się w naszą filozofię odpowiedzialnego biznesu, dlatego z dumą mówimy o jej obecności w Circle K. Dzięki Rainforest Alliance promowana jest żywność, którą uprawia się z szacunkiem i życzliwością dla ekosystemu i ludzi. Wiemy, że nie doszło do finansowego wykorzystywania i dyskryminacji osób zatrudnionych przy produkcji, a ich rodziny mają dostęp do edukacji i opieki zdrowotnej.

Image
Myślimy vege

Myślimy vege

Stale poszerzamy ofertę wegetariańskich posiłków na naszych stacjach.

Image
Plastikowi mówimy: żegnaj!

Plastikowi mówimy: żegnaj!

Redukujemy zużycie plastiku w naszych opakowaniach.

Image
Wiemy, z kim pracujemy

Wiemy, z kim pracujemy

Prowadzimy współpracę wyłącznie z bezpiecznymi i sprawdzonymi dostawcami.

Image
Kochamy kury!

Kochamy kury!

Do 2025 roku wszystkie jajka, które stosujemy do przygotowywania jedzenia lub sprzedajemy, będą pochodziły z wolnego wybiegu.