Image
Pyszna kawa z mocą pomagania
Image
Pyszna kawa z mocą pomagania

Pyszna kawa z mocą pomagania

W ramach inicjatywy sieć po raz kolejny przekaże 10% zysku ze sprzedaży kawy z kartą programu lojalnościowego EXTRA na wsparcie 116 111, telefonu zaufania prowadzonego przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. Ubiegłoroczna edycja pozwoliła sfinansować blisko 2150 połączeń i odpowiedzieć na ponad 800 wiadomości od dzieci i młodzieży poszukujących profesjonalnej pomocy psychologicznej.

Za pośrednictwem bezpłatnego i anonimowego telefonu zaufania pod numerem 116 111 Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę od 15 lat udziela wsparcia psychologicznego dzieciom i młodzieży w trudnej sytuacji życiowej. Przez ten czas konsultanci Fundacji odebrali blisko półtora miliona telefonów, a wspólnie ze służbami ratunkowymi podjęli blisko 5 000 interwencji ratujących życie i zdrowie. Młodzi, kontaktujący się z konsultantami FDDS, najczęściej szukają wsparcia w obszarach takich jak zdrowie psychiczne, relacje z rówieśnikami i w rodzinie, przemoc czy seksualność i dojrzewanie.

W tym czasie każdy zakup dowolnej kawy wraz z kartą programu lojalnościowego EXTRA przyczyni się do wsparcia telefonu zaufania i tym samym przełoży się na realną pomoc dla dzieci. Po zakończeniu akcji Circle K przekaże 10% zysku ze sprzedaży kawy Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Przekazana kwota przysłuży się do zapewnienia całodobowej pomocy dzieciom i młodzieży w telefonie zaufania 116 111.

Akcja potrwa od 13 grudnia br. do 14 lutego 2024 r.

Kupując kawę z mocą pomagania nie pozwalasz na to, aby telefon zaufania dla dzieci i młodzieży milczał.