Image
zima
Image
zima
ODLICZAMY DO ŚWIĄT!

Odliczaj do Świąt z wciągającą grą mobilną "Wyprawa na Biegun"!

Nasza świąteczna tradycja ma się dobrze! Mamy dla was nową grę mobilną z tysiącami nagród! Czy istnieje przyjemniejszy kalendarz adwentowy?

Poprzednie edycje gier spotkały się z superciepłym przyjęciem naszych Klientów. Wszystko dlatego, że relaksujecie się z grą i jednocześnie wygrywacie nagrody, których mamy dla was naprawdę pełno! Do złapania są Hot Dogi, kawy i bony na paliwo na Circle K, a także batony, wafelki, słodycze, napoje i wiele innych. Najlepsze jest to, że możesz grać codziennie i tak samo codziennie masz szansę na wygraną!

W kalendarzu poniżej możesz sprawdzić, kiedy i o co toczy się gra.

Do smartfonów, gotowi, start!

Gra trwa od 1 do 24 grudnia 2021. 

Image

Jak zagrać w Wyprawę na Biegun z Circle K?

 1. Wejdź na swoim smartfonie na stronę www.circlek.pl/graj 
 2. Zaakceptuj pliki cookies oraz regulamin.
 3. Podaj swój numer telefonu i zweryfikuj go kodem SMS - wyślemy na niego informację, jeśli wygrasz Nagrodę Dnia. Zachowaj ten kod, przyda się, jeśli znowu zalogujesz się na swój numer!
 4. Podaj swoje imię lub nick, dzięki temu znajdziesz się w tabeli wyników!

Na czym polega gra? Poznaj zasady!

 1. Wybierz swoją postać, możesz być Świętym Mikołajem, Czerwononosym Rudolfem oraz Białą Strzałą!
 2. Za pomocą palca przesuwanego po ekranie steruj swoją postacią.Skacz i zbieraj punkty, dodatkowy czas w grze, ale przede wszystkim uważaj, aby nie spaść!
 3. Masz na to ograniczony czas!
 4. UWAGA! Jeśli do rejestracji użyjesz numeru telefonu, który podałeś przy zakładaniu konta w Circle K EXTRA będziesz miał dodatkowe życie w grze. Wypatruj go zaraz po zakończeniu rozgrywki! W końcowym wyniku zlicza się suma Twoich punktów.
 5. Sprawdź, które miejsce w tabeli wyników zajmujesz. Codziennie zwycięża co najmniej 2000 najwyższych wyników!
 6. Jeśli przed północą Twój wynik nadal będzie jednym z najlepszych, już następnego dnia o godzinie 10:00 rano otrzymasz od nas SMS (lub powiadomienie z aplikacji) umożliwiający odbiór nagrody na stacjach Circle K.

Każdego dnia o 00:00 rozpoczynamy nowy ranking i każdego następnego dnia o 10:00 to Ty możesz otrzymać SMS z nagrodą!

Jak odebrać nagrodę?

 • Otrzymałeś SMSa z nagrodą? To świetnie. Masz teraz 72 godziny, aby odebrać ją z wybranej przez siebie stacji Circle K. Sprawdź, czy Twoja ulubiona stacja Circle K bierze udział w promocji - wystarczy, że klikniesz "przesuń, aby wybrać stację" pod linkiem, który otrzymałeś w SMSie.
 • Jesteś już na stacji Circle K w celu odbioru nagrody? Znajdź wygraną przez siebie nagrodę w sklepie i podejdź z nią do kasy. Pokaż sprzedawcy kod, który otrzymałeś w linku z SMSa.

Uwaga! Kod ważny jest tylko 5 minut. Aktywuj go będąc już przy kasie.

Dbamy o to, aby nagrody z gry były dostępne na wszystkich stacjach. Jeśli nie będzie Twojej nagrody skontakuj się z nami, odnowimy ważność Twojego vouchera, aby odebranie nagrody było możliwe przy następnej wizycie na stacji.

Image
kalendarz

Nowość! Ta edycja gry dostępna jest również w aplikacji Circle K na Twoim smarfonie.

Koniecznie sprawdź jakie to wygodne. Powiadomienia przypomną Ci o graniu i odbiorze nagród, które zbierzesz w jednym miejscu. Już teraz żaden SMS się nie zgubi! 

Aplikację ściągniesz ze sklepów poniżej:

Image
iPhone

iPhone

Aplikację mobilną Circle K w wersji iOS znajdziesz tutaj.

Image
Android

Android

Aplikację mobilną Circle K w wersji Android znajdziesz tutaj.

Regulamin Gry "Wyprawa na Biegun"

Kliknij, aby wyświetlić regulamin