Image
Bolt Food
Image
bolt food
Zamów do domu

Zamów zakupy z Circle K prosto do domu!

Naszła Cię ochota na naszego Hot Doga lub pyszną kawę, ale nie masz ochoty wychodzić z domu? Nie ma sprawy. Zamów zakupy z Circle K prosto do domu korzystając z aplikacji Bolt Food!

Możliwość zamawiania zakupów przez aplikację Bolt Food obejmuje obecnie 30 produktów spożywczych, w tym napoje, słodycze oraz produkty higieniczne, jak i 25 ciepłych przekąsek z naszej oferty, takich Hot Dogi, hamburgery, zapiekanki czy panini. Wszystkie produkty dostępne są w takich samych cenach, jak na stacjach Circle K.

Aplikacja pozwala na jednorazowe zamówienie nawet 41 produktów, dzięki czemu możesz zrobić przez aplikację codzienne zakupy, a Bolt Food dostarczy Ci je prosto do domu.

Co ważne: dostawy są realizowane w ciągu 30 minut od momentu złożenia zamówienia!

Image
Zamów z bolt food

Jak wygląda proces zamawiania?

  1. Aby zrealizować zakupy z Circle K poprzez Bolt Food wystarczy pobrać aplikację na smartfon i dodać kartę płatniczą (dla użytkowników Bolt ustawia się ona automatycznie).
  2. Następnie należy wybrać produkty z dostępnej w aplikacji listy.
  3. Na koniec procesu zamówienia użytkownik informowany jesto jego wartości i kosztach dostawy.
  4. Zamówienie trafia do najbliższej stacji Circle K, gdzie zakupy są starannie pakowane i przekazane kurierowi Bolt Food, który dostarcza produkty do klienta.

Kurierzy Bolt Food wyposażeni są w maseczki ochronne i regularnie myją lub dezynfekują dłonie i sprzęt. Dostawy zakupów są przekazywane bezkontaktowo, a kurierzy zostawiają je we wskazanym przez użytkownika miejscu.

Pobierz aplikację Bolt Food

z Google Play

Pobierz aplikację Bolt Food

z App Store