Image
stacja
Image
Nasze wartości i misja
Poznaj nowe stacje

Nasza sieć rośnie!

Stawiamy na nieustający rozwój. Zobacz, gdzie ostatnio otworzyliśmy nowe stacje pod flagą Circle K.

Chcesz stać się partnerem biznesowym Circle K i wspólnie z nami otworzyć kolejną stację? Zobacz dlaczego warto i poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat współpracy franczyzowej z Circle K.

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na każde Twoje pytanie.

 

Poznaj najnowsze stacje, które stworzyliśmy wspólnie z naszymi partnerami:

Image
stacja

Dobrzechów 26

Stacja w Dobrzechowie położona jest przy DW 988, ok 15km od DK19 łączącej Rzeszów z przejściem granicznym w Barwinku ze Słowacją. Stacja ma w swojej ofercie szeroki wybór ciepłych przekąsek.

Image
dydnia

Dydnia 232A

Stacja w Dydni położona ok. 25km od Sanoka, przy DW 835. W jej okolicy jest dużo terenów rekreacyjnych, wschodni szklak rowerowy Green Velo, szlak architektury drewnianej oraz ikon.

Image
stacja

Tuszyma 139

Stacja w Tuszymie położona jest między miastami Mielec i Dębica, około 15 km od autostrady A4 w ciągu drogi DK985. W obydwu miastach zlokalizowane są duże zakłady przemysłowe. Stacja obsługuje zarówno ruch lokalny jak i tranzytowy.

Image
ddd

Lubawa, ul. Olsztyńska 4

Stacja w Lubawie położona jest w ciągu DK15 pomiędzy Ostródą i Brodnicą. Droga ta w kierunku północno-wschodnim prowadzi dalej na Mazury, więc zapraszamy zarówno ruch tranzytowy jak i kierowców indywidualnych udających się na odpoczynek

Image
fff

Renice 27A, Myślibórz

Zapraszamy do odwiedzenia nowo otwartej stacji Circle K w Renicach. Stacja położona u zbiegu DK26 i S3 niedaleko Myśliborza. Zapraszamy wszystkich podróżujących trasą S3 wzdłuż zachodniej granicy jak i DK26 w kierunku granicy niemieckiej.

Image
hhh

Rzeszów, Przemysłowa 24

Stacja położona jest w południowej części Rzeszowa w niedalekiej odległości od drogi krajowej nr 19. Jest to nowo wybudowany obiekt z całkowicie nową infrastrukturą oraz wnętrzem sklepu w pełnym koncepcie „New Circle K Store”".

Image
dd

Pułtusk, Jeżewo 5

Stacja w Jeżewie jest kolejną nowo otwartą stacją pod szyldem Circle K. Położona jest przy DK61 niedaleko Pułtuska. Stacja zaprasza nie tylko ruch lokalny, ale też kierowców TIR oraz turystów zmierzających w kierunku Pojezierza Mazurskiego.

Image
pp

Ropczyce, ul. 3-go Maja 589

Stacja Circle K Ropczyce położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 986 w niedalekiej odległości (ok. 3 km) od drogi krajowej nr 94. Stacja obsługuje głównie ruch lokalny.

Image
ff

Bieruń. ul. Zarzyna 41B

Stacja Circle K Bieruń zlokalizowana jest przy drodze krajowej nr 44 pomiędzy Tychami a Oświęcimiem. Stacja nakierowana głównie na obsługę ruchu lokalnego.

Image
RADOM

Radom, al. Wojska Polskiego 47

Stacja Circle K Radom znajduje się przy drodze krajowej nr 12. Stacja obsługuje zarówno ruch lokalny jak i tranzytowy. W niedalekim sąsiedztwie stacji zlokalizowany jest Port Lotniczy Radom.

Image
circlek

Wadowice, ul. Wenecja 9

Stacja Circle K Wadowice położona jest przy drodze krajowej nr 52, która stanowi trasę wyjazdową z Wadowic w kierunku Kalwarii Zebrzydowskiej i dalej do trasy S7. Stacja obsługuje zarówno ruch tranzytowy jak i lokalny.

Image
nowytarg

Nowy Targ, ul. Jana Pawła II 120

Stacja Circle K Nowy Targ zlokalizowana jest przy drodze krajowej nr 49, która stanowi trasę wyjazdową z Nowego Targu w kierunku ośrodków narciarskich w Białce i Bukowinie Tatrzańskiej oraz dalej w kierunku granicy ze Słowacją.

Image
mircze

Mircze, ul. Hrubieszowska 16A

Stacja Circle K Mircze znajdują się przy drodze wojewódzkiej nr 844 w województwie lubelskim w powiecie hrubieszowskim. Stacja obsługuje zarówno ruch lokalny jak i kierowców zmierzających do lub z przejścia granicznego z Ukrainą w Dołhobyczowie.

Image
staszow

Staszów, ul. Krakowska 61

Stacja Circle K Staszów położona jest w przy drodze wojewódzkiej nr 757 w województwie świętokrzyskim. Droga ta, przebiegając przez miejscowość Staszów, stanowi jedną z jej głównych ulic - ulicę Krakowską. Stacja obsługuje głównie ruch lokalny.

Image
nienadowka

Nienadówka 875

Stacja Circle K Nienadówka położona jest około 20 km na północ od Rzeszowa w ciągu drogi krajowej nr 19 w sąsiedztwie drogi S19. Stacja obsługuje głównie ruch tranzytowy. Oprócz stacji znajduje się tu hotel, restauracja, delikatesy oraz parking TIR.

Image
Pieńki

Pieńki 40, Iłża

Stacja Circle K Pieńki zlokalizowana jest przy drodze krajowej nr 9 pomiędzy Radomiem i Ostrowcem Świętokrzyskim. Stacja nakierowana głównie na obsługę ruchu tranzytowego. Na terenie stacji znajduje się hotel oraz parking TIR.

Image
Dębica

Dębica, ul. Kościuszki 28

Stacja Circle K Dębica jest obiektem typowo miejskim. Stacja zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie stacji kolejowej, obsługuje głównie ruch lokalny.

Image
Turek

Turek, ul. Kaliska 90

Stacja Circle K Turek położona jest w ciągu drogi wojewódzkiej 470. Stacja obsługuje głównie ruch lokalny jednak położenie w niedalekiej odległości od skrzyżowania z drogą krajową nr 72 sprawia, iż może obsłużyć też ruch tranzytowy.

Image
mińsk

Mińsk Mazowiecki, ul. Gen. Sosnkowskiego 2

Stacja Circle K Mińsk Mazowiecki jest obiektem typowo miejskim. Zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie stacji kolejowej i obsługuje głównie ruch lokalny. Nieopodal stacji zlokalizowane jest Muzeum VII Pułku Ułanów Lubelskich.

Image
kąkolewnica

Kąkolewnica, ul. Lubelska 66

Stacja Circle K Kąkolewnica zlokalizowana jest przy drodze krajowej nr 19 pomiędzy miejscowościami Miedzyrzec Podlaski i Radzyń Podlaski na pograniczu województw podlaskiego i mazowieckiego.

Image
ciechanowiec

Ciechanowiec, ul. Uszyńska 1A

Stacja Circle K Ciechanowiec położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 690 na pograniczu województwa podlaskiego i mazowieckiego. Stacja leży na trasie turystycznej z Warszawy do Białowieży nieopodal obszaru chronionego krajobrazu Doliny Bugu i Nurca

Image
lucerny

Warszawa, ul. Lucerny 3/11

Stacja Circle K Warszawa Lucerny położona jest w warszawskiej dzielnicy Wawer w sąsiedztwie wielu sklepów, hurtowni i punktów usługowych. Stacja nastawiona jest w głównej mierze na obsługę ruchu lokalnego.

Image
lukta

Łukta, ul. Warmińska 14

Stacja Circle K Łukta zlokalizowana jest przy drodze wojewódzkiej nr 530 w województwie warmińsko-mazurskim. W najbliższym sąsiedztwie miejscowości znajdują się liczne rezerwaty przyrody przez które przebiegają malownicze szlaki rowerowe.

Image
sandomierz

Sandomierz, ul. Krakowska 36D

Stacja Circle K Sandomierz jest obiektem miejskim. Obsługuje ruch lokalny oraz ruch tranzytowy przebiegający w ciągu drogi krajowej nr 79. Stacja położona jest niedaleko Starego Miasta, Zamku Królewskiego czy Bulwarów im. Marszałka Piłsudskiego.

Image
czerwinsk

Czerwińsk nad Wisłą, Sielec 34A

Stacja Circle K Czerwińsk położona jest pomiędzy Nowym Dworem Mazowieckim a Wyszogrodem. Stacja nastawiona jest przede wszystkim na obsługę ruchu tranzytowego w ciągu drogi krajowej nr 62.

Image
warka

Warka, ul. Grójecka 32-44

Stacja Circle K Warka zlokalizowana jest przy drodze wojewódzkiej nr 730. Stacja nastawiona jest w głównej mierze na obsługę ruchu lokalnego.

Image
Jędrzychowice

Jędrzychowice 125, Zgorzelec

Stacja Circle K Jędrzychowice położona jest w przy drodze krajowej nr 94 w bliskim sąsiedztwie autostrady A4 oraz granicy niemieckiej. Stacja przystosowana jest do obsługi ruchu tranzytowego. Posiada duży parking i wiele stanowisk tankowania TIR.