Image
ViaToll
Image
ViaToll
ViaToll

Myto w Polsce

Zapłać myto z viaBOX lub z viaAUTO

System viaTOLL wraz z urządzeniem OBU (viaBOX) obowiązuje wszystkich kierowców poruszających się po wyznaczonej sieci dróg płatnych w Polsce pojazdem silnikowym lub zespołem pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 tony. Myto można opłacić jedynie przelewem, kartą kredytową lub przy pomocy kilku wybranych kart paliwowych, w tym kartą Circle K.

Kaucja zwrotna za urządzenie viaBOX wynosi 120 zł. Kwota ta jest zwracana klientowi w momencie oddania viaBOX. Zamówienia powyżej dziesięciu urządzeń ViaBOX będą przesyłane bezpośrednio na adres klienta. Mniejsze zamówienia należy odbierać z punktu dystrybucji lub punktu obsługi klienta na terenie Polski po otrzymaniu potwierdzenia.


Zainteresowanych usługą zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta:

Image
Pre-pay (przedpłata)

Pre-pay (przedpłata)

Umowę pre-paid można zawrzeć w każdym punkcie dystrybucji viaTOLL lub w punktach obsługi klienta viaTOLL na terenie Polski, gdzie na miejscu wydawane jest urządzenie pokładowe. Kaucję i doładowania można opłacać kartą Circle K.

Image
Post-paid (płatność z dołu)

Post-paid (płatność z dołu)

Zarejestrować się w systemie post-paid można tylko w punktach obsługi klienta viaTOLL (wojewódzkich) – wystarczy okazać kartę paliwową Circle K i przedstawić ją jako gwaranta. Dokumenty można również przesłać w celu rejestracji tutaj:

Image
viaAUTO

viaAUTO

Urządzenie viaAUTO przeznaczone dla pojazdów poniżej 3,5 tony. Umowę można podpisać tylko w punkcie obsługi klienta viaTOLL w trybie pre-pay i post-pay.
Informacje o stawkach opłat drogowych, mapę dróg płatnych i dane kontaktowe znajdziesz tutaj: