Image
Karta Circle K Polska
Image
Karta Circle K Polska
Karta Circle K Polska

Gramy w otwarte karty

Karta paliwowa Circle K Polska to wygodne rozwiązanie, które pozwoli obniżyć całkowite koszty twojej firmy. To możliwość dokonywania transakcji na około 900 stacjach na terenie całego kraju. Służy do regulowania należności za paliwa, oleje, myjnie, akcesoria samochodowe i inne artykuły dostępne na stacji, a także opłaty drogowe.

Karta paliwowa oznacza wygodę i... rabaty! Dostajesz je nie tylko na paliwo, ale również na usługi myjni i produkty dostępne na stacji.

Image
easy card polska

Oszczędność

Karty paliwowe Circle K pomagają zmniejszyć koszty utrzymania floty poprzez odroczony termin płatności. Dodatkowe oszczędności można wygenerować poprzez bieżącą kontrolę wydatków i redukcję liczby faktur.

Wszystko pod kontrolą

Karty paliwowe Circle K umożliwiają wgląd w każdą transakcję on-line 24 h na dobę.
Po zalogowaniu się w serwisie na stronie www.kartypaliwowe.pl  masz możliwość m.in.:

• sprawdzenia dokonanych transakcji,
• uzyskania informacji o ilości zakupionego paliwa, miejscu tankowania, liczbie przejechanych kilometrów
• sprawdzenia stanu bieżących zobowiązań i wystawionych faktur wraz ze specyfikacją
• pobrania faktury elektronicznej (opcjonalnie)
• sprawdzenia liczby aktywnych kart w firmie
• zamówienia lub zablokowania wybranej karty
• sprawdzenia i modyfikowania limitów transakcyjnych

Strona internetowa udostępnia wszystkie informacje również w formie raportów, które można pobrać on-line do lokalnego komputera.

Bezpieczeństwo

Karty paliwowe Circle K posiadają nowoczesne zabezpieczenia oraz pasek magnetyczny ze zwiększoną odpornością na uszkodzenia. Poprzez wprowadzenie opcji dodatkowych, uruchamianych zgodnie z życzeniem klienta, takich jak np. podawanie numeru rejestracyjnego pojazdu czy stanu licznika podczas akceptacji transakcji, możliwa jest pełna kontrola wszystkich dokonywanych operacji. Dodatkowym zabezpieczeniem jest weryfikacja numeru rejestracyjnego pojazdu, przeprowadzana przez pracowników stacji podczas tankowań w sieci Circle K. Każda karta posiada również kwotowe limity transakcyjne: dobowy, tygodniowy i miesięczny. Limity te są ustalane i modyfikowane przez szefa floty w zależności od indywidualnych potrzeb i możliwości.

Korzyści EXTRA

Z kartą paliwową możesz zbierać punkty EXTRA Club – zarejestruj ją równocześnie jako kartę lojalnościową i korzystaj z rabatów, które dla ciebie przygotowaliśmy. Sprawdź szczegóły tutaj.

Image
Działamy?

Działamy?

Od twojej własnej karty paliwowej dzieli cię już tylko kilka kroków! Wypełnij formularz i ciesz się zniżkami w Circle K. Minimalny okres prowadzenia działalności, konieczny do uzyskania karty, to 6 miesięcy.