Image
stacja
Image
Nasze wartości i misja
Poznaj nowe stacje

Nasza sieć rośnie!

Stawiamy na nieustający rozwój. Zobacz, gdzie ostatnio otworzyliśmy nowe stacje pod flagą Circle K.

Chcesz stać się partnerem biznesowym Circle K i wspólnie z nami otworzyć kolejną stację? Zobacz dlaczego warto i poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat współpracy franczyzowej z Circle K.

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na każde Twoje pytanie.

 

Poznaj najnowsze stacje, które stworzyliśmy wspólnie z naszymi partnerami:

Image
circlek

Wadowice, ul. Wenecja 9

Stacja Circle K Wadowice położona jest przy drodze krajowej nr 52, która stanowi trasę wyjazdową z Wadowic w kierunku Kalwarii Zebrzydowskiej i dalej do trasy S7. Stacja obsługuje zarówno ruch tranzytowy jak i lokalny.

Image
nowytarg

Nowy Targ, ul. Jana Pawła II 120

Stacja Circle K Nowy Targ zlokalizowana jest przy drodze krajowej nr 49, która stanowi trasę wyjazdową z Nowego Targu w kierunku ośrodków narciarskich w Białce i Bukowinie Tatrzańskiej oraz dalej w kierunku granicy ze Słowacją.

Image
mircze

Mircze, ul. Hrubieszowska 16A

Stacja Circle K Mircze znajdują się przy drodze wojewódzkiej nr 844 w województwie lubelskim w powiecie hrubieszowskim. Stacja obsługuje zarówno ruch lokalny jak i kierowców zmierzających do lub z przejścia granicznego z Ukrainą w Dołhobyczowie.

Image
staszow

Staszów, ul. Krakowska 61

Stacja Circle K Staszów położona jest w przy drodze wojewódzkiej nr 757 w województwie świętokrzyskim. Droga ta, przebiegając przez miejscowość Staszów, stanowi jedną z jej głównych ulic - ulicę Krakowską. Stacja obsługuje głównie ruch lokalny.

Image
nienadowka

Nienadówka 875

Stacja Circle K Nienadówka położona jest około 20 km na północ od Rzeszowa w ciągu drogi krajowej nr 19 w sąsiedztwie drogi S19. Stacja obsługuje głównie ruch tranzytowy. Oprócz stacji znajduje się tu hotel, restauracja, delikatesy oraz parking TIR.

Image
Pieńki

Pieńki 40, Iłża

Stacja Circle K Pieńki zlokalizowana jest przy drodze krajowej nr 9 pomiędzy Radomiem i Ostrowcem Świętokrzyskim. Stacja nakierowana głównie na obsługę ruchu tranzytowego. Na terenie stacji znajduje się hotel oraz parking TIR.

Image
Dębica

Dębica, ul. Kościuszki 28

Stacja Circle K Dębica jest obiektem typowo miejskim. Stacja zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie stacji kolejowej, obsługuje głównie ruch lokalny.

Image
Turek

Turek, ul. Kaliska 90

Stacja Circle K Turek położona jest w ciągu drogi wojewódzkiej 470. Stacja obsługuje głównie ruch lokalny jednak położenie w niedalekiej odległości od skrzyżowania z drogą krajową nr 72 sprawia, iż może obsłużyć też ruch tranzytowy.

Image
mińsk

Mińsk Mazowiecki, ul. Gen. Sosnkowskiego 2

Stacja Circle K Mińsk Mazowiecki jest obiektem typowo miejskim. Zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie stacji kolejowej i obsługuje głównie ruch lokalny. Nieopodal stacji zlokalizowane jest Muzeum VII Pułku Ułanów Lubelskich.

Image
kąkolewnica

Kąkolewnica, ul. Lubelska 66

Stacja Circle K Kąkolewnica zlokalizowana jest przy drodze krajowej nr 19 pomiędzy miejscowościami Miedzyrzec Podlaski i Radzyń Podlaski na pograniczu województw podlaskiego i mazowieckiego.

Image
ciechanowiec

Ciechanowiec, ul. Uszyńska 1A

Stacja Circle K Ciechanowiec położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 690 na pograniczu województwa podlaskiego i mazowieckiego. Stacja leży na trasie turystycznej z Warszawy do Białowieży nieopodal obszaru chronionego krajobrazu Doliny Bugu i Nurca

Image
lucerny

Warszawa, ul. Lucerny 3/11

Stacja Circle K Warszawa Lucerny położona jest w warszawskiej dzielnicy Wawer w sąsiedztwie wielu sklepów, hurtowni i punktów usługowych. Stacja nastawiona jest w głównej mierze na obsługę ruchu lokalnego.

Image
lukta

Łukta, ul. Warmińska 14

Stacja Circle K Łukta zlokalizowana jest przy drodze wojewódzkiej nr 530 w województwie warmińsko-mazurskim. W najbliższym sąsiedztwie miejscowości znajdują się liczne rezerwaty przyrody przez które przebiegają malownicze szlaki rowerowe.

Image
sandomierz

Sandomierz, ul. Krakowska 36D

Stacja Circle K Sandomierz jest obiektem miejskim. Obsługuje ruch lokalny oraz ruch tranzytowy przebiegający w ciągu drogi krajowej nr 79. Stacja położona jest niedaleko Starego Miasta, Zamku Królewskiego czy Bulwarów im. Marszałka Piłsudskiego.

Image
czerwinsk

Czerwińsk nad Wisłą, Sielec 34A

Stacja Circle K Czerwińsk położona jest pomiędzy Nowym Dworem Mazowieckim a Wyszogrodem. Stacja nastawiona jest przede wszystkim na obsługę ruchu tranzytowego w ciągu drogi krajowej nr 62.

Image
warka

Warka, ul. Grójecka 32-44

Stacja Circle K Warka zlokalizowana jest przy drodze wojewódzkiej nr 730. Stacja nastawiona jest w głównej mierze na obsługę ruchu lokalnego.

Image
Jędrzychowice

Jędrzychowice 125, Zgorzelec

Stacja Circle K Jędrzychowice położona jest w przy drodze krajowej nr 94 w bliskim sąsiedztwie autostrady A4 oraz granicy niemieckiej. Stacja przystosowana jest do obsługi ruchu tranzytowego. Posiada duży parking i wiele stanowisk tankowania TIR.